English version
Літні табори в рамках проєкту «Посилення молодіжної соціальної роботи «Карітас-Спес» в Україні»

Критерії відбору учасників Літніх таборів в рамках проєкту «Посилення молодіжної соціальної роботи «Карітас-Спес» в Україні»

Релігійна Місія «Карітас-Спес» Римсько-Католицької Церкви за підтримки уряду Німеччини та Фонду Німецьких Католиків «Реновабіс», розпочинає трирічний проєкт «Посилення молодіжної соціальної роботи «Карітас-Спес» в Україні».

Головною ціллю якого є надання  дітям та молоді, з кризових родин в Україні, можливості вільно розвивати свій потенціал та допомагати формувати суспільне життя в Україні.

Впродовж 3 років Проєкт буде направлений на 4 основні вектори.

 • Проведення літніх таборів для дітей (віком від 7 до 14 років);  
 • Тренінги та Акцій для молодих людей (віком від 14 до 18 років);  
 • Навчальні курси для підвищення кваліфікації керівників груп та організаторів дозвілля для дітей і підлітків (віком від 18 до 25 років).
 • Проведення семінарів для підвищення кваліфікації працівників навчально-оздоровчих закладів для дітей та підлітків в сфері адміністративних питань.  

Оголошуємо Критерії відбору учасників Літніх таборів

Участь у відборі заявок на літній відпочинок дітей можуть прийняти всі парафії РКЦ та інших Церков, а також благодійні, громадські, релігійні організації, котрі опікуються соціально-незахищеними дітьми, дітьми з бідних родин, та сімей, що знаходяться у складних життєвих обставинах,  дітьми з інвалідністю, та котрі звернуться на адресу «Карітас-Спес» до 01.03.2020 року із заявками на участь у літньому відпочинок у 2020 році. Вибір бенефіціара  не залежить від віросповідання, світоглядних чи політичних переконань.  

При звернені з листом-проханням про дофінансування відпочинку, групи дітей вище зазначених категорій, на адресу «Карітас-Спес» потрібно надіслати:

 • сам лист прохання на бланку організації;
 • список дітей з вказаними адресами та контактними даними батьків (офіційних опікунів чи дитячого закладу);
 • лист-засвідчення від настоятеля, або керівника організації (офіційно уповноваженої особи), що діти дійсно належать до соціально-незахищених, потребуючих родин, або підтверджуючі документи на кожну дитину про соціальний статус.

Критерії відбору заявок

Критерії відбору поділятимуться на три групи:

 • соціальний статус (першочерговість дітям-сиротам, та дітям з потребуючих неповних родин, дітям, чиї батьки загинули внаслідок війни на Сході України);
 • географічний регіон на карті України (першочерговість малим населеним пунктам, регіонам України з найменшим середнім доходом, регіонам, що мають офіційний статут зон екологічних, стихійних, техногенних лих тощо);
 • критерій відповідності документів та вимог зазначених вище;
 • репутаційний критерій з праці впродовж попередніх років з даною організацією та громадою (вчасність звітності, списки згідно вимог, фото-звіти).

Бали за кожним критерієм нараховуються за аналізом відповідності групи критерію та умовам участі відбору. Максимальний бал: 20 балів (по 5 балів при аналізі кожної групи критерію).

Для здійснення оцінювання створюється комісія в складі 3 осіб. Персональний склад комісії затверджує Керівник «Карітас-Спес».

Кожен член комісії при оцінці заявки виставляє бали самостійно, а загальний результат заявника виводиться як середнє арифметичне від оцінки кожного з членів комісії. За рівності балів вищу позицію займе той, у кого більший середній бал за соціальним статусом, якщо цей бал однаковий то перевага надається заявнику із вищим балом від голови комісії.

Комісія з відбору заявок засідає один раз на рік, в останній тиждень березня, або перший тиждень квітня. Конкретну дату засідання можна дізнатися у березні у Керівника проекту за номером телефону: 067 3577614.

Результат відбору повідомляється учасникам протягом 5-10 днів після засідання комісії гарантійним листом.

Заявки надсилати на адресу: caritas.spes.ua@gmail.com.