English version
Відбувся Другий онлайн круглий стіл муніципальних партнерств з Німеччиною

19-20 травня 2021 року представники Департаменту фінансів, економіки та інвестицій Сумської міської Валентина Хижняк та Сергій Скопов взяли участь у Другому віртуальному Круглому столі муніципальних партнерств з Німеччиною.

Упродовж двох днів учасники заглибилися у такі кластерні теми, як охорона здоров’я, соціальна сфера, енергоефективність на рівні громад. Саме цим темам було присвячено два фахові блоки у рамках Другого онлайн круглого столу муніципальних німецько-українських партнерств.

Представники Спеціальної програми підтримки Східної України та проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні» Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) розповіли про свою діяльність та її результати, продемонстрували приклади успішних рішень та практик, що нині впроваджуються у муніципалітетах, зокрема заступник начальника відділу екології, енергозбереження та розрахунків за енергоносії Департаменту фінансів, економіки та інвестицій Сергій Скопов представив успішний досвід Сумської міської ради щодо впровадження енергетичного менеджменту та підвищення енергоефективності.

Традиційно Круглий стіл організований Сервісною службою «Міста в Єдиному Світі», а віртуальними господарями заходу стали український Луцьк та німецький край Ліппе. Всього у заході взяли участь більш ніж 100 учасників серед яких представники Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини, Німецького товариства міжнародного розвитку (GIZ), неприбуткового ТОВ «Engagement Global» та 32 українських громад.

Презентація: "Комунікативна поведінка та моделі спілкування в німецько-українському муніципальному партнерстві">>
Презентація: "Навчання протягом життя для всіх– німецько-українські партнерства сприяють освіті дорослих">>
Презентація: "Спеціальна програма підтримки Східної України">>