English version
Відбір ГО та соцпідприємців в інкубатор краудфандингу STALI

20 команд з усієї України підготують свої краудфандингові кампанії, а також переосмислять підхід до сталості і самозарадності

Очевидно, що хорошої ідеї замало, потрібні ще ресурси на її втілення. І тут очевидність завершується. Громадські організації та соціальні підприємці частіше за все шукають підтримки у донорів. Гранти дають можливості на реалізацію задуманого, проте часто накладають обмеження. Та культура фандрайзингу, публічного збору коштів, змінює правила гри.

Ми, School of ME, втілюємо в життя трансформаційні проєкти розвитку людей та організацій задля досягнення ціннісних змін в підприємницькій екосистемі. Наш новий проєкт “STALI. Інкубатор краудфандингу та самозарадності для громадських організацій та соціальних підприємців”, що став можливим за підтримки ІСАР Єднання у межах «Ініціативи секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку, запрошує ГО та соціальні підприємства на базі прокачатися у краудфандингу.

Кому варто подати заявку на інкубатор STALI?

— у вас є крута ідея, проєкт, продукт чи послуга, які будуть корисні іншим
— готові «вкластисть» часом в навчання та краудфандинг з червня по листопад 2021 р.
— вам цікаво спробувати краудфандинг для посилення своєї організації та команди
— мали невдалий досвід краудфандингу і хочете зрозуміти як краще підготуватись

Дедлайн подачі заявок, 7 травня, о 23:59. Результати будуть оголошені після 15 травня 2021. 

20 команд-переможців пройдуть 6 модулів: 3 освітніх модулі по 2 дні (червень-липень 2021) та 3 практичних модулі по 2 дні (вересень-грудень). 

Дізнатися подробиці та заповнити заявку ви можете на сайті проєкту www.schoolofme.me/stali