English version
Відбулася чергова зустріч робочої групи з підготовки проєкту Плану сталої міської мобільності (ПСММ)

У рамках технічної підтримки, що надається відповідно до Меморандуму між Європейським інвестиційним банком та Міністерством інфраструктури щодо залучення технічної допомоги на реалізацію проекту «Міський громадський транспорт України», 02.07.2020 відбулася чергова зустріч робочої групи з підготовки проєкту Плану сталої міської мобільності (ПСММ).

Участь у зустрічі, що проходила у онлайн режимі з використанням платформи ZOOM, взяли представники компанії – консультанта, що надає міжнародну технічну підтримку Egis Ukraina: експерт з питань управління транспортним рухом ПСММ Ігор МОГИЛА, ключовий експерт ПСММ Оксана ЗАТВОРНИЦЬКА, представники відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг, департаменту фінансів, економіки та інвестицій, департаменту інфраструктури міста, патрульної поліції в Сумській області та КП СМР «Електроавтотранс».

Спочатку учасники розглянули результати роботи з розробки розділу «Поточний стан міської мобільності м. Суми», а після цього детально обговорили проєкт розділу «Фінансове планування для ПСММ м. Суми». За підсумками роботи, сторони, що залучені до розробки ПСММ отримали відповіді на свої питання та узгодили подальші дії щодо розробки документу.