English version
Підведено підсумки конкурсу «Зробимо наше місто чистим!»

В рамках участі в реалізації проєкту «Управління відходами на основі замкненого циклу» у квітні - травні 2021 року в місті Суми були проведені конкурси малюнку та відео-робіт на тематику «Зробимо наше місто чистим!».

Участь у конкурсі взяли діти з чотирьох міст із трьох країн – партнерів проєкту: Мажейкяй та Плунге з Литви, Пайде з Естонії, Суми з України.

Конкурс проводився у двох вікових категоріях:

  • конкурс малюнку для дітей віком 7-11 років;
  • конкурс відео-робіт для дітей 12-19 років;

Із 356 малюнків та 27 відео поданих юними сумчанами до участі, журі конкурсу відібрали по 10 робіт, які представили місто Суми у рамках конкурсу вже на міжнародному рівні.

03 червня 2021 року відбулося урочисте нагородження переможців конкурсу за участі Сумського міського голови. Також за допомогою платформи Zoom організованої Департаментом інфраструктури міста до заходу підключилися представник Експертного партнера проєкту – недержавної організації «Green Business Norway» (Норвегія) Тор Сверре Мінесорд, комунікаційний менеджер проєкту Маріца Кіссамітакі а також представник Ведучого заявника за проєктом (Ради Мажейкяйського району) – радник голови Ради Мажейкяйського району Віргіліюс Радвілас.

Очільник міста подякував партнерам із міста Мажейкяй (Литва) за те, що відгукнулися на пропозицію взяти участь у проєкті та користуючись нагодою привітав громаду міста-партнера з прийдешнім Днем міста, побажав процвітання та благополуччя, особисто вручив призи переможцям конкурсу.

               Переможцями конкурсу  малюнку  «Зробимо наше місто чистим!»  проєкту «Управління відходами на основі замкненого циклу»)», що проводився у співпраці з Комунальною установою Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 у віковій категорії 7-11 років стали:

Прокопенко Єва (2-г клас);

Панов Денис (2-є клас);

Цуканов Михайло (3-а клас);

Коцар Діана (3-д клас);

Чепульська Поліна (3-з клас);

Рибалка Поліна (4-г клас);

Рибалко Ксенія (4-д клас);

Прийменко Даша (5-в клас);

Говоруха Вікторія (5-г клас).

Переможцями конкурсу  відео-робіт  «Зробимо наше місто чистим!»  проєкту «Управління відходами на основі замкненого циклу» за віковою категорією 12-19 років стали:

Мішура Анастасія;

Дяченко Юлія;

Заїка Єлизавета;

Хоружий Артем;

Гончар Михайло;

Лініченко Влада;

Гармаш Поліна;

Русланова Дарина;

Варто зазначити, що експертне журі відзначило роботу Снагощенко Ірини на транснаціональному етапі конкурсу та окремо нагородили автора спеціальною подякою від партнерів проєкту.

На завершення заходу Сумський міський голова нагородив переможців транснаціонального етапу конкурсів малюнку та відео-робіт «Зробимо наше місто чистим!» за підсумками голосування на сторінках проєкту у Facebook та Instagram, яке тривало до 17:00 години 26.05.2021:

Рябоконя Єгора (3-б клас ЗОШ № 23) – конкурс малюнку;

Ворону Данила – конкурс відео-робіт.

Вітаємо переможців та запрошуємо усіх учнів шкіл та студентів вищих навчальних закладів міста Суми слідкувати за новинами проєкту «Управління відходами на основі замкненого циклу» в соціальних мережах, адже команда проєкту готує ще багато цікавих конкурсів, акцій та інших заходів: 

https://www.facebook.com/CircularBasedWasteManagement

Нагадаємо, проєкт  «Circular Based Waste Management» («Управління відходами на основі замкненого циклу») фінансується Ісландією, Ліхтенштейном та Норвегією через EEA and Norway Grants Fund for Regional Cooperation (Грантовий фонд ЄЕЗ та Норвегії для регіонального співробітництва). (www.eeagrants.org)

Проєкт реалізується радою Мажейкяйського району, урядом міста Пайде, Регіональним центром поводження з відходами міста Тельшяй, Департаментом інфраструктури міста Сумської міської ради та Green Business Norway (Зелений Бізнес Норвегії).

Більш детальну інформацію про проєкт можна знайти на сайті www.circular-waste.eu