English version
Суми продовжують перевиконувати бюджет

 ДАТА 01.07.2015

Сума перевиконання пропорційно 1/12 становить 32,1 млн. грн.

Це стало можливим здебільшого через збільшення надходжень по єдиному податку (+ 8,7 млн. грн.), податку на доходи фізичних осіб (+ 12,9 млн. грн.), платі за надання інших адміністративних послуг (+ 3,9 млн. грн.), державному миту (+ 2,7 млн. грн.) та іншим.

У порівнянні з відповідним періодом минулого року в співставних значеннях, надходження власних доходів збільшилися на 57,5 млн. грн., в основному внаслідок надходжень акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів (+21,7 млн. грн.), плати за надання інших адміністративних послуг (+3,9 млн. грн.), збільшення надходжень єдиного податку (+ 4,7 млн. грн.) та податку на доходи фізичних осіб (+ 21,7 млн. грн.), державного мита (+2,7 млн. грн.) та іншим.

Із загальної суми надходжень з початку року 58,9% становить податок на доходи фізичних осіб; 11,9% – єдиний податок; 15,0% – земельний податок та орендна плата тощо.

За словами директора Департаменту фінансів, економіки та бюджетних відносин Світлани ЛИПОВОЇ, вся інформація щодо стану міського бюджету розміщується на Муніципальному інформаційному порталі. В повному обсязі надаються дані в розрізі тих видатків, на які спрямовувався вільний залишок. Також їх розглядають на постійних депутатських комісіях з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, обліку, цін та інвестиційної політики; надаються для розгляду громадським експертним комісіям та міському голові.

«На сьогодні вільний залишок становить 36 млн. грн. Потрібно вміти читати і користуватися нашим офіційним сайтом, де розміщена вся інформація. Ми абсолютно відкриті, тому хто хоче знайти необхідні дані, той їх з легкістю знайде», – підкреслив заступник міського голови, керуючий справами виконкому Віктор ВОЛОНТИРЕЦЬ.