English version
Наука, здоров’я, COVID-19: як створювати якісний контент. Курс для журналістів

Відкриття вчених, поради лікарів про здоров’я чи свіжі дослідження про COVID-19. Теми науки й медицини — регулярні у телесюжетах, новинних стрічках, миттєвих повідомлень медіа у Телеграмі. Як регіональні медіа можуть створювати цікаві й перевірені матеріали про науку та здоров’я? При цьому не втомлювати аудиторію й додавати локальний контекст? 

INSCIENCE, Міжнародний фонд “Відродження”, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Інститут масової інформації запрошують на курс журналістів регіональних медіа. 

Під час циклу вебінарів учасники дізнаються:

  •  як висвітлювати теми науки й здоров’я, зокрема COVID-19 та вакцинації, якісно, цікаво, без фейків та з огляду на локальний контекст;
  •  де шукати фахових експертів (а не псевдонауковців чи недоказових лікарів) та як працювати з науковими статтями;
  •  як тішити аудиторію вашого медіа свіжими темами й форматами.

Крім того, журналісти онлайн та друкованих видань, теле і радіожурналісти завершать практичні воркшопи. Учасники отримають сертифікати про успішно завершений курс. 

Зареєструватисятут. Дедлайн: 27 березня. 

Ознайомитися з детальною програмою: тут

Максимальна кількість учасників: 50

Спікери курсу:

  •  Ірина Андрейців, редакторка LIGA.Life, журналістка, спеціалізується на медичній тематиці; 
  •  Олег Фея, науковець, науковий журналіст, автор розділу “Наука” в журналі “Український тиждень”;
  •  Дмитро Сімонов, науковий журналіст, ексведучий радіо НВ, спецкореспондент з науки та технологій hromadske.ua, автор подкасту “Планета катастроф” на Urban Space Radio 
  •  Катерина Булавінова, лікарка, медична експертка Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні; 

Після вебінарів учасники отримують рекомендації, чеклісти та конспект на одну сторінку з тезами лекції й додатковими матеріалами. Для спілкування з лекторами буде створена закрита група.