English version
Субгрант для розробки навчального курсу для нарощування потенціалу українських ММСП

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) запрошує подавати концепції для одержання субгранту  «Навчальний курс Аграрія: від лану до столу».

Проєкт AГРО планує надати субгранти офіційно зареєстрованим українським приватним юридичним особам, неурядовим організаціям та бізнес-асоціаціям.

Сфери діяльності: садівництво, м’ясо і молоко, птахівництво (крім курятини), аквакультура, кондитерська та крафтова продукція.

Мета гранту в рамках проєкту АГРО: розробка та впровадження навчального курсу, що охоплює весь виробничий цикл («від лану до столу») для нарощування потенціалу та розвитку практичних навичок українських мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП), що працюють у вищезгаданих ланцюгах створення вартості.

На адресу agro.subawards@chemonics.com з посиланням на RFA-36 необхідно: 

  • до 18:00 10 січня 2022 р. підтвердити свою присутність, надіславши ім’я учасника, назву організації, електронну адресу, щоб зареєструватися на передзаявочний on-line семінар, який відбудеться 11 січня 2022 року з 15:00 до 16:00. Під час передзаявочного on-line семінару можна задати питання і отримати вказівки щодо порядку підгтовки концеції субгрантового проєкту.
  • до 18:00 17 січня 2022 р. надсилати, на ім’я Ігоря Цимбалістого, менеджера відділу субгрантів і контрактів усі питання щодо цього ЗПЗ. Проект АГРО надасть відповіді на всі отримані запитання не пізніше 19 січня 2022 р.
  • до 18.00 24 січня 2022 р. подавати концепції субгрантових проєктів (включаючи бюджет та супровідну документацію).

Більш детальна інформація за адресою: https://www.prostir.ua/?grants=konkurs-na-oderzhannya-subhrantu-navchalnyj-kurs-ahrariya-vid-lanu-do-stolu