English version
Участь у тренінгу для підписантів Проекту Європейського Союзу «Угода Мерів-Схід»

У лютому представники департаменту фінансів, економіки та інвестицій Сумської міської ради взяли участь у тренінгу для підписантів Проекту Європейського Союзу «Угода Мерів-Схід» на тему «Технічні аспекти впровадження Планів дій сталого енергетичного розвитку та клімату», у місті Славутич, Київської області. Учасниками заходу стали посадовці 23 міст.

У роботі заходу взяв участь міський голова Славутича Юрій Фомічов, який розповів про впровадження інноваційного проекту з залученням альтернативних видів енергії - енергокооперативів, підкреслив важливість командної роботи в напрямку формування та впровадження енергополітики муніципалітету. Лариса Нікітенко, менеджер Проекту ComDep, презентувала успіхи реалізації проекту «Пілотний демонстраційний проект міста Славутич – модернізація двох муніципальних об’єктів, які утримуються за рахунок бюджетних коштів», окреслила основні етапи з управління проектами.

         Технічні експерти заходу Андрій Удовик та Олексій Соломаха ознайомили учасників з кращими практиками провадження енергоефективних заходів в секторах муніципальних будівель, постачання тепла з біомаси, води та стоків, вуличного освітлення, впровадження проектів з використанням енергії вітру, сонця, гідроенергетики. Ознайомили з основними вимогами нормативних документів.

         Також представники мали змогу відвідати котельню на біомасі (деревна щепа), яка виробляє теплову енергією для потреб міста, термомодернізовані об’єкти соціально-культурної сфери.

         З матеріалами тренінгу можна ознайомитися за посиланням.