English version
Зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Швеції в Україні

18 вересня 2018 року відбулася зустріч Сумського міського голови Олександра Лисенка з Надзвичайним і Повноважним Послом Швеції в Україні Мартіном Хаґстрьомом. Під час зустрічі міський голова ознайомив пана Посла з основними характеристиками міста Суми, його промисловим, інвестиційним, економічним потенціалом, соціальною інфраструктурою тощо, оскільки Мартіном Хаґстрьом перебував у місті Суми вперше.

Далі сторони обговорили питання енергоефективності та енергозбереження, яким у місті Суми приділяється особлива увага задля сталого енергетичного розвитку міста, раціонального використання енергоресурсів, зменшення рівня викидів парникових газів, упровадження ефективної системи енергоменеджменту в бюджетних установах та закладах.

Оскільки розвиток міжнародного співробітництва також займає особливе місце в переліку пріоритетних завдань міської влади, Сумський міський голови висловив надію, що зустріч з паном Послом можливістю до розвитку співпраці ще в одному новому для підтримки програм взаємного обміну досвідом, реалізації спільних проектів та програм у галузях культури, спорту, туризму, освіти, охорони здоров’я, місцевого самоврядування, економіки та інших сферах.