English version
Сумська міська територіальна громада стала партнером проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні»

Стало відомо, що Сумська міська територіальна громада стане партнером проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні». В рамках партнерства територіальні громади отримають підтримку для впровадження муніципального енергоменеджменту. Всього було відібрано 32 територіальні громади, 18 з яких є членами Асоціації "Енергоефективні міста України", у тому числі і Сумська міська територіальна громада.

Проєкт реалізується за дорученням урядів Німеччини та Швейцарії. Комісія з відбору складалася з представників GIZ, SECO та незалежних експертів. Протягом співпраці територіальні громади отримуватимуть підтримку у вигляді навчальних заходів, індивідуальних консультацій та регулярних візитів підтримки. Інтегрований підхід до енергоменеджменту опанують не тільки профільні спеціалісти, а також представники керівництва міста на політичному рівні, співробітники та керівники департаментів, які відповідають за муніципальні будівлі.
 
Незабаром усі учасники отримають листа із запрошенням на перший спільний онлайн-захід. Він буде присвячений загальним питанням енергоефективності в громадах, а також стане офіційним стартом співпраці в рамках проєкту.