English version
Набір на навчальну програму «Good Governance»

Школа публічного управління УКУ розпочинає набір учасників на програму інноваційного підходу до державного управління «Good Governance»!

Метою навчання є посилення знань з ключових напрямів нової моделі державного управління “good governance” та здобуття учасниками навчання інструментарію творення якісних змін в нашій державі.

3-х модульна навчальна програма орієнтована на представників місцевого самоврядування, органів виконавчої влади та громадських активістів, представників бізнесу, залучених у сектор Government Relations.

У фокусі програми: прозорість та підзвітність органів влади, публічно-приватний діалог, антикорупційна діяльність, регуляторна політика, перешкоди на шляху реформ.

На програмі викладатимуть відомі експерти-практики: Андрій Паляниця, Ярослав Грицак, Євген Глібовицький, Ярослав Юрчишин, Валерій Пекар, Гліб Каневський, Юрій Бугай та інші.

Розклад модулів: 20-22 березня, 1-3 квітня, 17-19 квітня 2019 р.

Львів, вул. Стрийська 29, Центр Шептицього, УКУ

Повна вартість участі у навчальній програмі складає - 16 000 грн. Завдяки щедрій підтримці групи бостонських друзів Українського католицького університету учасники програми можуть претендувати на 50% грант на навчання для 15 осіб з оплатою в розмірі 8 000 грн. Для участі у конкурсі на отримання гранту необхідно зареєструватися до 6 березня!

Реєстрація на програму: https://bit.ly/2E8lbtS

Прийом заявок триває до 11 березня 2019 р.

Контактна особа: spm@ucu.edu.ua