English version
Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 25 виграла грант від Посольства Німеччини

Посольство Німеччини в Україні виділить 6 500 євро (240 тис. грн.) на оновлення харчоблоку у Сумській спеціалізованій школі І–ІІІ ступенів №25. Щороку Посольство Німеччини надає підтримку обмеженій кількості мікропроєктів, які спрямовані на поліпшення умов життя вразливих верств населення. Йдеться про розробки, які реалізовуються протягом короткого терміну, як правило до трьох місяців.

У 2019-му Посольство Німеччини фінансово підтримало 8 проєктів. Зокрема, у співпраці з комунальними установами та неурядовими організаціями в різних областях України осучаснили їдальні та кухні в сільських школах, придбали терапевтичне і тренувальне обладнання до реабілітаційних центрів, відремонтували вікна і санвузли в дитсадках і сільських школах.

Цьогоріч до участі в конкурсі мікропроєктів долучилася і Сумська спеціалізована школа І–ІІІ ступенів №25, та за підсумками якого стала переможцем і отримає грант на оновлення шкільного харчоблоку
в сумі 6,5 тис. євро (204 тис. гривень).

Харчоблок школи був створений ще в далекому 1967 році. У процесі експлуатації був повністю зруйнований овочепереробний цех. Так, за рахунок коштів бюджету Сумської міської об’єднаної територіальної громади
в сумі 55,8 тис. грн. вже проведено  ремонт овочепереробного цеху а за рахунок грантових коштів планується закупівля нового обладнання для харчоблоку.