English version
Пілот з оцінки ситуації у будинках дитини та розробки рекомендацій щодо їх реформування

ПРОЕКТ USAID «ПІДТРИМКА РЕФОРМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я» до 10 березня 2019 року приймає заявки на конкурс з відбору організації для впровадження гранту, метою якого є дослідження ситуації у будинках дитини (закладах охорони здоров’я) та розробка рекоменда цій щодо їх реформування.

Розробка рекомендацій має відповідати процесам реформування системи інституційного догляду і виховання дітей та охорони здоров’я, зокрема спеціалізованої медичної допомоги.

Прийом заявок на конкурс завершується 10 березня 2019 року. Переможець конкурсу отримає один грант з фіксованою сумою, що не перевищує 3 315 000 гривень.

 ПРОЕКТ USAID «ПІДТРИМКА РЕФОРМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я»

Метою Проекту є підтримка прозорої, підзвітної та ефективної системи охорони здоров’я, яка здатна задовольняти потреби населення України. Сприяння реформуванню сектору охорони здоров’я, підвищення прозорості та боротьба з корупцією знизить рівень неофіційних платежів та покращить доступ до якісних послуг, що ґрунтуються на доказовій медицині. Ліквідація корупції є компонентом кожного завдання, яке має бути виконане в рамках Проекту, а саме:

1)     Покращення управління у секторі охорони здоров’я.

2)     Сприяння трансформуванню моделі фінансування охорони здоров’я.

3)     Зміцнення кадрового потенціалу сектору охорони здоров’я.

4)     Підвищення прозорості, підзвітності системи охорони здоров’я та її чутливості до змін.

5)     Покращення системи надання послуг на всіх рівнях.

 КРИТЕРІЇ ВІДПОВІДНОСТІ ОРГАНІЗАЦІЙ

До участі у конкурсі на отримання гранту проекту USAID «ПІДТРИМКА РЕФОРМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я» запрошуються організації, які відповідають таким критеріям:

  • Статус: неурядові організації (НУО), юридичні особи регіонального та національного рівнів, що проводять незалежну діяльність та зареєстровані в Україні належним чином (прибуткові та неприбуткові), професійні організації, університети, статути яких містять положення про можливість отримувати гранти, науково-дослідницькі установи, що мають право подавати заявки на отримання грантів.
  • Наявність: номеру DUNS для отримання грантів у розмірі понад $ 25000. (Партнери Проекту можуть подати заяву на http://fedgov.dnb.com/webform) та реєстраційного номеру SAM для грантів більше $ 25,000 (заявники Проекту можуть зареєструвати SAM на https://www.sam.gov, для реєстрації необхідно мати номер DUNS)

Не мають права подавати заявки на отримання гранту: фізичні особи, політичні організації, державні установи, заклади, власниками яких є іноземці, державні установи (посадовці) національного або міського рівня  та релігійні групи .

Серед додаткових вимог до відповідних організацій: досвід діяльності у соціальній сфері та/або охороні здоров’я, спроможність і досвід проведення досліджень у зазначеній сфері, володіння знаннями щодо нормативно-правового регулювання у сфері надання медичних і соціальних послуг дітям, зокрема реабілітації та паліативної допомоги, залучення до команди-виконавців гранту спеціалістів, вказаних у оголошенні.

Детальна інформація щодо умов участі у конкурсі, критеріїв відповідності та обсягів робіт міститься в ОГОЛОШЕННІ ПРО ГРАНТОВИЙ КОНКУРС (RFA №3), розміщеного у додатку до цієї статті  HRS RFA 3_Eng_fin1 та на порталі грантів (https://usaid-hrs.fluxx.io ).

 ПРОЦЕС ПОДАННЯ ЗАЯВКИ

Заявки та документи, що є обов’язковими додатками до неї подаються через портал грантів (https://usaid-hrs.fluxx.io ).

Заявники повинні зареєструватися на порталі, і, після підтвердження реєстрації, отримати електронне повідомлення з необхідними реєстраційними даними для отримання доступу до порталу.

На порталі знаходяться детальні інструкції щодо заповнення електронної форми заявки та усі необхідні документи та додатки до бюджету, які потрібно включити до заявки.

Запитання щодо грантового конкурсу потрібно надсилати на адресу grant@hrs.net.ua до кінця робочого дня 22  лютого 2019 року. Відповіді на запитання будуть направлені всім учасникам конкурсу не пізніше 27 лютого 2019 року.

Інформаційний семінар/вебінар відбудеться  об 11:00 21 лютого 2019 року з метою представлення завдання гранту та уточнення процедури подання заявки. Реєстрація на семіран,вебінар за допомогою електронної пошти grant@hrs.net.ua до 18:00 – 20 лютого 2019 року.

 Заявки приймаються до 23:59  –10 березня 2019 року.