English version
Робоча зустріч з підготовки проекту «Модернізація та реконструкція системи водовідведення у м. Суми»

03 липня 2019 року відбулася робоча зустріч керівництва та спеціалістів  КП «Міськводоканал» з представниками Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) та проектної організації ТОВ «Промсистеми». Зустріч відбулась за участі фахівців НЕФКО - Матті Іікканена та Сергія Зими, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександра Журби, представників департаменту фінансів, економіки та інвестицій та департаменту інфраструктури міста Сумської міської ради.

Під час зустрічі було обговорено організаційно-технічні питання з підготовки проекту «Модернізація та реконструкція системи водовідведення у м. Суми». Зокрема, визначені основні заходи та технічні рішення з реконструкції очисних споруд, які будуть реалізовані в рамках цього проекту. За підсумками обговорення буде розроблятися технічне завдання на проектування.

 

Нагадаємо, що зазначений проект планується реалізувати за рахунок кредитних коштів НЕФКО та інвестиційного гранту від Інвестиційної платформи добросусідства (NIP) у розмірі до 25% суми кредиту та співфінансування з міського бюджету не менше 10% від загальної вартості проекту.