English version
Стажування у Фонді Кличко
Стажування у Фонді Кличко - це 3-місячна програма, спрямована на профорієнтацію студентів 2-4 курсів. Фонд створює умови, аби дати молодим людям змогу відчути на собі усі етапи працевлаштування: від проходження співбесіди до отримання рекомендацій для наступного місця роботи. Стажування дає можливість отримати практичний досвід роботи у благодійній організації та розвинути професійні навички у таких сферах, як:
  • зв`язки з громадськістю
  • проектний менеджмент
  • графічний дизайн
  • фандрайзинг соціальних проектів
  • адміністративна робота.
Для роботи з графічним дизайном  необхідні базові навички використання фото-редакторів! Відбір на стажування проходить у три етапи:
  1. Заповнення анкети та написання есе іноземною мовою на обрану тему.
  2. Тренінг “Active Citizens” від Британської Ради. Дружня атмосфера дозволить виявити особисті якості кандидата та навички роботи у команді.
  3. Співбесіда. Під час особистого спілкування оцінюватимуться професійні якості та здатність кандидата працювати у формальних умовах.
Стажування - це перш за все навчання. Фонд дає можливість студентам доповнити теоретичні знання практичними навичками. Можна отрмати безцінний досвід, абсолютно безкоштовно. Кожен кандидат підпише офіційний договір з Фондом Кличко, в якому будуть зазначені його права та обов`язки під час проходження стажування. Закінчивши успішно програму, стажер отримає сертифікат з додатком про виконувані ним обов`язки. Програма розрахована на термін у 3 місяці. Сертифікат отримають ті, хто пройде стажування до кінця. В іншому разі договір між сторонами буде розірвано. Одне із завдань Фонду - допомогти молодим людям отримати перший практичний досвід роботи. Попередня участь в освітніх або соціальних проектах лише додадуть тобі шансів у конкурсі. Спеціальність в університеті не має значення, важливіше - особисті інтереси і бажання розвиватися у напрямках, що пропонує Фонд. Тайм-менеджмент - одна із необхідних навичок успішної людини. Ефективність навчання і стажування залежатиме від вміння правильно спланувати свій день. Враховуючи розклад в університеті можна обрати зручні для себе час та дні стажування. Завдання формуватимуть керівники Фонду та менеджери проектів. Стажування розраховане на розвиток вже наявних навичок, тому, перш за все, ти отримуватимеш завдання відповідно до навичок, які зазначив у анкеті. Роль Фонду - дати практичне завдання. Фонд цінує зусилля і бажання навчатися, а якісно виконана робота - це досвід і привід для рекомендацій. У Фонді працює зовсім невелика команда, а проектів та ідей щоразу більшає. Є різні варіанти співпраці  з Фондом. Також є можливість працювати віддалено або над конкретним проектом. Тому стажування - це випробувальний термін. У кожного є всі шанси приєднатися до команди.