English version
Відбулася зустріч першого заступника міського голови з Почесним консулом Республіки Казахстан у місті Харків

12 серпня 2021 року відбулася зустріч Першого заступника міського голови Михайла Бондаренка з Почесним консулом Республіки Казахстан у місті Харків Еміном Наджафлі. На зустрічі також були присутні радник Почесного консула Стефанія Рішко, заступник директора Департаменту фінансів, економіки та інвестицій Лариса Скиртач та завідувач сектору зовнішнього партнерства Департаменту фінансів, економіки та інвестицій Сумської міської ради Ігор Петренко.

Зустріч розпочалася з відеопрезентації міста Суми, після чого Михайло Бондаренко ознайомив гостей їх з основними соціально-економічними показниками міста, його промисловим, інвестиційним та економічним потенціалом.

Емін Наджафлі зазначив, що Казахстан зацікавлений в посиленні економічного співробітництва між країнами, і зауважив, що зі свого боку зробить для цього все можливе.

Під час зустрічі сторони обговорили можливість проведення найближчим часом у місті Суми бізнес-форуму із залученням Сумської торгово-промислової палати, під час якого буде можливо представити до розгляду інвестиційні проєкти муніципалітету, зокрема Індустріальний парк «Суми».

Наприкінці зустрічі на знак пошани відбувся обмін пам’ятними сувенірами.