English version
Невеликий грант-2020

Посольство Сполучених Штатів Америки в Києві оголошує конкурс «Невеликий грант-2020» на отримання гранту від Посольського фонду США зі збереження культурної спадщини (Фонд), за наявності коштів. Програма має на меті збереження пам’яток культури, музейних експонатів чи колекцій, форм виразу традиційної культури. Дедлайн - 30 жовтня 2019 року.

У конкурсі можуть брати участь зареєстровані неурядові організації, музеї, керівні заклади культури чи подібні установи, які доведуть, що мають відповідний досвід та можливість керувати грантовими проектами збереження культурної спадщини.

Фонд не надає грантів комерційним організаціям та фізичним особам. Фонд надає перевагу проектам, що відповідають вимогам та дотримуються міжнародних стандартів збереження культурної спадщини.

Фонд розглядатиме пропозиції із наступних трьох категорій:

(А) ПАМ’ЯТКИ КУЛЬТУРИ. Сюди можуть входити (але не обов’язково тільки вони) історичні будівлі, пам’ятки та археологічні об’єкти:

• Реставрація історичної будівлі.

• Збереження археологічного об’єкта.

• Документація щодо пам’яток регіону, складена з метою їх збереження.

(Б) ЕКСПОНАТ ЧИ КОЛЕКЦІЯ ЕКСПОНАТІВ із музею, історичної пам’ятки чи подібної інституції.

Сюди можуть входити археологічні та етнографічні об’єкти, картини, скульптури, рукописи та дії, спрямовані на збереження музейних колекцій:

• Робота, спрямована на збереження експоната чи колекції експонатів.

• Визначення потреб та стратегій, спрямованих на покращання умов збереження колекції.

• Інвентаризація колекції з метою збереження та зихисту.

• Створення необхідних умов і належного середовища для безпечного зберігання чи показу колекцій.

• Спеціальне навчання з питань збереження колекцій і догляду за ними. UNCLASSIFIED

(B) ФОРМИ ВИРАЗУ ТРАДИЦІЙНОЇ КУЛЬТУРИ. Сюди можуть входити традиційна музика, танці, корінні мови та ремесла:

• Документування та аудіовізуальний запис форм традиційної музики, танцю, корінних мов з метою збереження та широкого розповсюдження.

• Підтримка навчання в галузі збереження традиційних мистецтв або ремесел, які перебувають під загрозою зникнення.

Пропозиції приймаються включно по 30 жовтня 2019 року до 23.59 за київським часом.
ДЛЯ УЧАСТІ У КОНКУРСІ, будь ласка, надішліть два електронні листи з додатками за адресою: KyivAFCP@state.gov В темі електронного листа №1, у якому надсилається проект англійською мовою (основна версія) вкажіть: ''AFCP-2020 Small Grant” ENG, {область України}, {назва проекту}" та назвіть додатки: 1) Application Eng; 2) Budget Eng; 3) CV director Eng; 4) CV Project manager Eng; 5) Permission 1 Eng; 6) Permission 2 Eng.; 7) Photos 1-3. В темі електронного листа №2, у якому надсилається проект українською мовою вкажіть: ''AFCP-2020 Small Grant” UKR, {область України}, {назва проекту}" та назвіть додатки: 2) Application Ukr; 2) Budget Ukr; 3) CV director Ukr; 4) CV Project manager Ukr; 5) Permission 1 Ukr; 6) Permission 2 Ukr. Для того, щоб ми могли отримати документи на конкурс, один лист електронної пошти не повинен перевищувати 15 МБ, тому що наша комп’ютерна система не приймає електронні листи більшого розміру. Проекти, що надсилаються з посиланням на докумени у віддаленому доступі та заархівовані файли розглядатися не будуть.

Якщо Ви не отримали підтвердження електронною поштою про надходження Вашого проекту, будь ласка, зателефонуйте за номером (044) 521-5788 19-20 листопада 2019 року.

Умови конкурсу (PDF 161 KB)
Аплікаційна форма (PDF 130 KB)
Кошторис (PDF 45 KB)