English version
Малі гранти на підтримку культурних та освітніх проектів від Посольства США
Розпочинається конкурс на Програму «Малі гранти на підтримку культурних та освітніх проектів» на 2016-2017 роки, ініційований Посольством США в Києві. Гранти надаватимуться українським та американським організаціям, що мають статус недержавних і неприбуткових, а також фізичним особам. Максимальна сума гранту - 8000 дол. США для приватних осіб та 25000 дол. США для організацій. Дедлайн - 1 вересня 2017 року. Програма має на меті висвітлювати зв’язки між Сполученими Штатами та Україною, зміцнювати двосторонні відносини та взаєморозуміння між людьми двох країн за допомогою культурних, мистецьких та освітніх програм. Заявки прийматимуться до 1 вересня 2017 року та будуть розглядатися щоквартально Комісією грантів Посольства США. Цілі програми У 2017 році США та Україна відзначатимуть 25-у річницю встановлення дипломатичних відносин між двома країнами. Протягом наступного року Посольство США планує провести низку культурних та освітніх заходів, що мають на меті відсвяткувати багату на події історію співпраці між народами двох країн, висвітлити важливі спільні історії успіху, а також надати можливість народам двох країн уявити, як саме вони працюватимуть разом протягом наступних 25-и років задля розвитку, зміцнення та розширення взаємовідносин між США та Україною. Участь у програмі Українські та американські фізичні особи або організації, що мають статус недержавних і неприбуткових, можуть взяти участь у цій програмі. Не можуть претендувати на отримання фінансування за даною програмою: Громадяни або організації інших країн. Тематика проектів: Програма передбачає можливість виконання таких проектів:
  • Проекти у галузі виконавського та образотворчого мистецтв, пов’язані з музикою, танцями, література, кіно, фотографією, відео.
  • Проекти, що передбачають створення художніх виставок (живопис, скульптура, фотографія, артефакти, карикатура, та інші подібні проекти).
  • Переклад книг американських авторів на українську мову в паперовому або електронному форматах.
  • Лекції або круглі столи за участі американських експертів у галузі музики, танцю, літератури, кіно, фотографії та відео.
  • Лекції або круглі столи за участі американських експертів у галузі історії дипломатії, політики, економіки, демократичного та економічного розвитку, відповідального державного управління, підприємництва та інновацій.
  • Лекції або круглі столи за участі американських експертів з питань торгівлі людьми, інтеграції переміщених осіб та надання їм соціальних послуг.
Пріоритет надаватиметься наступним проектам:
  • Відзначення 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між США та Україною.
  • Проекти, що залучають аудиторію та учасників як зі східної, так і західної України.
  • Проекти, що залучають аудиторію та учасників зі сходу України і Криму.
  • Проекти, що залучають молодіжну аудиторію (16-30 років).
Детальніша інформація тут.