English version
Всеукраїнський фестиваль інновацій

Повідомляємо, що 15-17 травня 2018 року Міністерство освіти і науки проводить Всеукраїнський фестиваль інновацій. Його головна мета – популяризувати розробки вітчизняних вчених та інноваторів, а також залучити інвесторів до фінансування впровадження новітніх розробок. У межах заходу буде проведено:

  • конкурс стартап-проектів, журі якого буде сформовано з представників венчурного бізнесу, бізнес-інкубаторів, асоціацій промислових підприємств;
  • круглий стіл «Створення інноваційної інфраструктури та залучення венчурних інвестицій у інноваційну діяльність: проблеми та перспективи».

Конкурс стартап-проектів Участь у конкурсі можуть взяти розробки, представлені закладами вищої освіти, науковими інститутами національних академій наук або міністерств, а також загальноосвітніми та іншими навчальними закладами системи загальної середньої освіти. Заявки на конкурс приймаються до 18:00 16 квітня 2018 року. Круглий стіл Участь у заході можуть взяти представники закладів вищої освіти, наукових парків, інших інноваційних структур, громадських організацій та реального сектора економіки, до сфери інтересів яких належать питання академічного підприємництва та впровадження інновацій. Заявки на участь у круглому столі приймаються до 18:00 23 квітня 2018 року. Участь у заходах безкоштовна. Витрати на відрядження покриваються за рахунок учасників. Більш детальну інформацію Ви можете знайти за посиланням https://mon.gov.ua/ua/nauka/innovacijna-diyalnist-ta-transfer-tehnologij/zahodi/vseukrayinskij-festival-innovacij.