English version
Заявки на отримання гранту до 15 000 доларів США
Кандидати можуть подати заявку на отримання гранту до 15 000 доларів США. У проекті визначаються заходи, які мають бути впроваджені протягом періоду, що не перевищує шести місяців (з 1 листопада 2017 р. по 30 квітня 2018 р.). Грант буде сплачений декількома платежами. Критерії для учасників: Заявки на Конкурс можуть подаватися громадськими фондами та місцевими благодійними організаціями, які зареєстровані та працюють в Європі. Громадскими фондами є некомерційні та неурядові організації, призначені для збору пожерствувань на цільові інвестиції та утворення грантових фондів, спрямованих в першу чергу на поліпшення соціальної сторони життя спільноти. Шість основних характеристик Фонду:
  • Діє як грантодавець - тобто надавати гранти для підтримки проектів розвитку,
  • Місія визначена поліпшенням якості життя в громаді,
  • Діяти на конкретній території: місто, держава, регіон, округ чи провінція,
  • Підтримуватися широким колом приватних, а також громадських донорів та шукати благодійні внески
Місцева філантропічна організація – це некомерційна та неурядова організація, яка збираєта виділяє кошти на ініціативи, спрямовані на поліпшення умов життя місцевих громад. Серед її бенефіціарів є: місцеві асоціації, фонди, школи, громадські центри та установи, що діють на користь місцевих громад. Основними завданнями місцевих благодійних організацій є:
  • Діяти як грантодавець(підтримка місцевих громад та ініціатив)
  • Реалізація проектів співфінансування, реалізація грантової політики.
  • Активізація місцевого співробітництва та просування місцевих проектів (відіграє роль лідера в місцевій громаді)
ДЕДЛАЙН: 30 ВЕРЕСНЯ 2017 РОКУ. ПРИМІТКА. Всі заявки повинні бути подані англійською мовою через онлайн-форму, яка доступна на сайті http://www.localsolutionsfund.org/. Проекти мають співфінансуватись на 50% власними коштами організації, що подає заявку.