English version
Конкурсний відбір міст-партнерів для підтримки реформ, спрямованих на оптимізацію та розвиток інфраструктури теплопостачання

Оголошено конкурсний відбір міст-партнерів! У рамках конкурсу будуть обрані п’ять міст-партнерів та надана технічна допомога муніципальним стейкохолдерам у імплементації реформ, спрямованих на оптимізацію та розвиток інфраструктури теплопостачання. Кінцева дата та час подання заявок – 31 березня 2021 року, 14:00 (за київським часом). 

В рамках співпраці з обраними містами USAID ПЕБ планує:

  • розробити Схему теплопостачання міста для кожного міста-партнера;
  • розробити довгострокову стратегію розвитку сиcтеми теплопостачання та визначити список пріоритетних проєктів для покращення системи теплопостачання;
  • для визначених пріоритетних інвестиційних проєктів розробити концепцію, кошторис, оцінити інвестиційний вплив та визначити потенційне джерело фінансування.

Партнерська угода на надання технічної допомоги буде укладатись з (і) міською радою на повний пакет підтримки, або (іі) з міською радою та місцевим теплокомуненерго – питання вирішуватиметься на місцевому рівні.

USAID ПЕБ здійснюватиме відбір міст-партнерів на основі критеріїв (лінк на критерії), які відображають мету діяльності Проєкту, вимоги й умови забезпечення успіху Проєкту в досягненні його цілей.

Для детального роз’яснення процесу відбору, USAID ПЕБ планує провести інформаційну зустріч в он-лайн форматі. Про дату та час зустрічі ми повідомимо додатково на сторінці Проєкту у Фейсбуці https://www.facebook.com/usaidesp (cлідкуйте за новинами на сторінці).

Представників міст, які виявили бажання взяти участь у інформаційній зустрічі, прохання повідомити про своє рішення USAID ПЕБ електронним листом на адресу: uespinfo@tetratech.com.

Форма заявки на участь у конкурсі – за посиланням (завантажити).

Кінцева дата та час подання заявок – 31 березня 2021 року, 14:00 (за київським часом).

Заповнюючи заявку, будь ласка, надавайте максимально точні та повні відповіді на всі запитання. Ви можете вільно додавати будь-яку доречну інформацію, яка на Ваш погляд є важливою. У процесі відбору будуть враховуватись ступінь заповнення заявки та повнота відповідей. Кожна заявка буде оцінена у певну кількість балів відповідно до критеріїв відбору (завантажити).

Заявку (посилання) прохання заповнити, підписати, завізувати печаткою, відсканувати та надіслати на електронні адреси офісу USAID ПЕБ:

uespinfo@tetratech.com

ANNA.VADIS@tetratech.com

dmytro.shatilo@tetratech.com