English version
Місто Суми відвідав координатор служби старших експертів (SES)

24-25 вересня 2018 року м. Суми відвідав Мартін Ройтер – інтегрований експерт, залучений Центром міжнародної міграції та розвитку (CIM), який також є координатором програми Служби старших експертів (SES) в Україні. Основна мета його візиту – презентація програми SES для бізнесу, яка відбулася 25 вересня 2018 року в Конгрес-центрі СумДУ. Але, оскільки минулого року в місті Суми було успішно залучено трьох експертів за програмою SES а цьогоріч наприкінці року в міських установах працюватимуть ще 2 експерти, координатор програми виявив бажання відвідати ті об’єкти, де вже працювали або будуть працювати експерти.

Так, у перший день свого візиту 24 вересня Мартін відвідав Сумську міську дитячу клінічну лікарню Святої Зінаїди та Сумське міжрегіональне вище професійне училище, де ознайомився з метою та основними напрямками і завданнями діяльності закладів, оглянув їх матеріально технічну базу, поцікавився планами на майбутнє, зокрема і щодо перспектив залучення фахівців зі Служби Старших Експертів.

Наступного дня, 25 вересня іноземного гостя чекали в Центрі реінтеграції бездомних осіб а також у Сумському міському територіальному центрі соціального обслуговування. Завершив Мартін своє знайомство з виконавчими органами Сумської міської ради у форматі зустрічі з представниками департаменту фінансів, економіки та інвестицій Сумської міської ради, на якій були присутні заступник директора департаменту Любов Співакова, начальник відділу інвестицій та зовнішнього партнерства Валентина Хижняк та спеціально запрошений для обговорення перспектив та напрямків подальшої співпраці начальник центру бізнес-комунікації СумДУ, директор конгрес-центру СумДУ Сергій Хвостов. У ході розмови Мартін поділився своїми приємними враженнями від побаченого та почутого за два дні,  а також дав корисні поради щодо налагодження співпраці з німецькими партнерами, виходячи зі свого багаторічнго досвіду роботи на цьому напрямку.  У свою чергу, Любов Співакова подякувала Мартіну за виявлений інтерес до міста Суми, міських установ, корисні настанови та вручила йому символічні сувенірні подарунки.