English version
Грантовий проєкт «Кліматичні Інноваційні Ваучери»

Проектний менеджер Програми Кліматичних Інноваційних Ваучерів Greencubator запрошує талановитих підприємців, які прагнуть створити власні еко-технології або інтегрувати у свій бізнес дружні до довкілля інноваційні рішення, взяти участь у грантовому проєкті «Кліматичні Інноваційні Ваучери» та отримати грант до 50 000 EUR.

«Кліматичні Інноваційні Ваучери» - це фінансовий інструмент, який надає грантову підтримку малому та середньому бізнесу на розробку власних кліматичних інновацій або інтеграцію у бізнес-процеси дружніх до довкілля технологічних рішень, що сприятимуть ощадливому використанню енергетичних ресурсів та захисту довкілля. Детальнішу інформацію про Ваучери, а також реєстрацію на конкурс можна дізнатися за посиланням: https://climate.biz/

Також звертаємо увагу представників підрозділів, відповідальних за розвиток бізнесу і підприємництва, що 27 травня з 13:00 до 14:00 можна приєднатись до консультацій, що проходять у форматі спілкування на платформі zoom. Реєстрація на консультації за посиланням: http://bit.ly/CIVconsultations.

Контактна особа з цього питання - Катерина Залєвська, kz@greencubator.info, 066 570 42 19