English version
ЄС оголосив набiр до Європейської школи Східного партнерства — навчання безкоштовне

Оголошено конкурсний набiр для школярiв віком 16-17 років з України, Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії та Республіки Молдова, які хочуть поглибити свої знання про Європу та Європейський Союз й отримати мiжнародний диплом.

Заявки приймаються до 14 березня 2020 року.

Стипендійну програму фінансує Європейський Союз, який підтримає 35 найкращих студентів із шести країн. Вони отримають високоякісний визнаний на міжнародному рівні диплом Міжнародного бакалаврату з фокусуванням на європознавстві. Програму Європейської школи Східного партнерства здійснює «Нова школа», що знаходиться у Тбілісі (Грузія). Вона охоплює дворічний курс навчання, що розпочнеться у 2020-2021 навчальному році.

Унікальна дипломна програма поєднує в собі високі академічні стандарти Міжнародного бакалаврату та спеціалізоване навчання, що базується на принципах Європейської шкільної системи. Обрані студенти відвідуватимуть заняття в багатомовному та мультикультурному середовищі з метою поглиблення своїх знань щодо Європи та Європейського Союзу, а також щодо європейських мов, літератури та історії. Також студенти матимуть доступ до низки позакласних програм та зможуть брати участь у конференціях високого рівня на теми, пов’язані з ЄС. Після завершення навчання випускники отримають диплом Міжнародного бакалаврату з європознавства.

Європейську школу Східного партнерства було створено в рамках зусиль Євросоюзу та його країн-партнерів з метою покращення освітніх можливостей та міжрегіональних обмінів для молоді з  Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Республіки Молдова та України.

Зацікавлені студенти повинні подати заявки на веб-сайті www.eapeuropeanschool.eu до 14 березня 2020 року, 12:00 (всесвітній координований час (UTC) +4:00). Процес відбору включатиме письмові тести та інтерв’ю для попередньо відібраних кандидатів. Перелік стипендіатів 2020-2021 навчального року буде оголошено в другій половині травня цього року. 

Бiльш детально про правила прийому i про школу дiзнавайтеся за посиланням

У разі виникнення будь-яких запитань просимо звертатися за адресою: euscholarship@eapeuropeanschool.eu, або телефонувати за номером: + 995 32 225 70 06 (стаціонарний номер).