English version
Гранти для пацієнтських організацій

Проект USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» до 20 березня 2019 року приймає грантові заявки на від пацієнтських організацій, які відповідатимуть умовам та вимогам конкурсу та будуть здатні розвинути власний потенціал та потенціал інших пацієнтських організацій та об’єднань щодо інформування про існуючі електронні інструменти моніторингу, захисту прав пацієнтів через бюджетний моніторинг та здійснення нагляду за впровадженням реформи охорони здоров’я.

Прийом заявок на конкурс завершується 20 березня 2019 року. Проект USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» має намір надати не більше, ніж 3 гранти з максимальною сумою у  270 000 гривень кожен

ПРОЕКТ USAID «ПІДТРИМКА РЕФОРМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я»

Метою Проекту є підтримка прозорої, підзвітної та ефективної системи охорони здоров’я, яка здатна задовольняти потреби населення України. Сприяння реформуванню сектору охорони здоров’я, підвищення прозорості та боротьба з корупцією знизить рівень неофіційних платежів та покращить доступ до якісних послуг, що ґрунтуються на доказовій медицині. Ліквідація корупції є компонентом кожного завдання, яке має бути виконане в рамках Проекту, а саме:

1) Покращення управління у секторі охорони здоров’я.
2) Сприяння трансформуванню моделі фінансування охорони здоров’я.
3) Зміцнення кадрового потенціалу сектору охорони здоров’я.
4) Підвищення прозорості, підзвітності системи охорони здоров’я та її чутливості до змін.
5) Покращення системи надання послуг на всіх рівнях.

КРИТЕРІЇ ВІДПОВІДНОСТІ ОРГАНІЗАЦІЙ

Потенційний заявник повинен відповідати таким критеріям:

Бути місцевою неурядовою організацією, офіційно зареєстрованою в Україні, статутом якої передбачається отримання грантів.

Додаткові критерії відповідності:

  • Одним з напрямків діяльності організації-заявника, що зазначені в Статуті є робота з пацієнтами будь-якої нозології.
  • Заявник має підтверджений досвід роботи в сфері охорони здоров’я, захисту прав пацієнтів, підтримки та надання психологічної, соціальної та іншої допомоги пацієнтам;
  • Заявник має не менше одного (1) року досвіду роботи в сфері захисту прав пацієнтів, моніторингу використання бюджетних коштів, моніторингу закупівель препаратів на національному та\чи регіональному рівнях, представництва інтересів пацієнтської спільноти в місцевих координаційно-дорадчих органах.

Не мають права подавати заявку:

  • Організації-заявники, у яких на час подання заявки є незакриті/невирішені скарги, позови, розслідування, інші факти, що можуть загрожувати або негативно вплинути на спроможність організації виконувати зобов’язання за грантовою угодою;
  • Політичні та релігійні організації;
  • Фізичні особи-підприємці.

Детальна інформація щодо умов участі у конкурсі, критеріїв відповідності та обсягів робіт міститься в ОГОЛОШЕННІ ПРО ГРАНТОВИЙ КОНКУРС (RFA№4), розміщеного у додатку до цієї статті  та на порталі грантів (https://usaid-hrs.fluxx.io).

ПРОЦЕС ПОДАННЯ ЗАЯВКИ

Заявки та документи, що є обов’язковими додатками до неї подаються через портал грантів (https://usaid-hrs.fluxx.io).

Заявники повинні зареєструватися на порталі, і, після підтвердження реєстрації, отримати електронне повідомлення з необхідними реєстраційними даними для отримання доступу до порталу.

На порталі знаходяться детальні інструкції щодо заповнення електронної форми заявки та усі необхідні документи та додатки до бюджету, які потрібно включити до заявки.

Запитання щодо грантового конкурсу потрібно надсилати на адресу grant@hrs.net.ua до кінця робочого дня 06 березня 2019 року. Відповіді на запитання будуть направлені всім учасникам конкурсу не пізніше 13 березня 2019 року.

Інформаційний семінар/вебінар відбудеться  об 12:00 1 березня 2019 року з метою представлення завдання гранту та уточнення процедури подання заявки. Реєстрація на семіран,вебінар за допомогою електронної пошти grant@hrs.net.ua до 10:00 – 1 березня 2019 року.

 Заявки приймаються до 23:59  –20 березня 2019 року.