English version
Посольство Австралії в Україні запускає Програму прямої допомоги (DAP)
Посольство Австралії в Україні запускає Програму прямої допомоги (DAP),що підтримує діяльність з розвитку в приблизно 45 країнах. Фінансування здійснюється на некомерційній основі особам, групам громад, неурядовим організаціям та іншим організаціям, що займаються розвитком. Дедлайн – 18 вересня 2017 року (київський час) Максимальна сума гранту – 60, 000 AUD (Австралійських доларів) Пріоритетні напрямки:
 • Освіта;
 • Охорона здоров’я;
 • Розширення прав і можливостей жінок та гендерна рівність;
 • Підтримка людей з обмеженими можливостями;
 • Допомога людям, що постраждали від конфлікту на Сході України (ВПО)
 • Економічні засоби існування;
 • Продовольча безпека та права людини.
 • Очікується, що результати будуть повідомлені наприкінці жовтня 2017 року, а формалізація договорів та виплати коштів відбудеться в листопаді 2017 року.
Особливу увагу буде приділено діяльності, яка пом'якшує бідність та сприяє досягненню результатів розвитку, і яка стосується гендерної рівності та розширення можливостей жінок. Зокрема, буде розглянуто проекти, які мають на меті:
 1. Заохочувати рівний доступ до служб охорони здоров'я та освіти, які відповідають потребам гендерної рівності;
Б Підвищити значення жінок у процесі прийняття рішень, лідерстві; C Розширювати можливості жінок в економічному відношенні та покращити безпеку їх існування; Д. Припинити насильство щодо жінок та дівчат вдома, у своїх громадах та в умовах катастроф та конфліктів. Особливу увагу буде приділено також потребам дітей, молоді та інших незахищених груп у межах місцевої громади. Проекти, які мають екологічні параметри, однаково добре підходять. Деякі сектори, придатні для фінансування, також включають: здоров'я громади; Школи / освіта; Мала інфраструктура; Розвиток сільської місцевості. Також буде розглянуто операції з надання допомоги у разі стихійних лих. За певних обставин проекти, пов'язані з збереженням культури та спорту, проекти з чіткими зв'язками розвитку можуть бути доцільними для фінансування DAP. Приклади включають: діяльність історичного та культурного значення, що сприяє розвитку громади та почуттю ідентичності громади (наприклад, збереження документів, артефактів, об'єктів та будівель); І надання спортивного обладнання, особливо для людей з обмеженими можливостями, або фінансування спортивної діяльності, яка зосереджується на створенні навичок та працевлаштування. Конференції або навчальні семінари можуть бути придатними для фінансування, коли може бути зроблена переконлива справа для чіткої передачі вмінь або інших матеріальних або освітніх переваг для групи людей з обмеженими можливостями. Це стосується кваліфікованих делегатів, як правило, для окремих осіб або дуже малих груп. Прикладом може бути спонсорство фахівця з охорони здоров'я для участі в навчальному семінарі зі СНІД-конференції або тренінгу зі СНІДу, де спеціаліст з охорони здоров'я планує передати свої  нові знання та навички для широкої громадськості. У деяких випадках може бути доцільним обмежувати фінансування DAP на оплату професійних консультантів та консультантів, а також на надзвичайні витрати на адміністрування або кадрові витрати, пов'язані з проектуванням та впровадженням проекту. Проте таке фінансування має бути невеликим показником у порівнянні з загальним проектом і не повинно стати основним компонентом витрат. Проекти, що включають послуги з планування сім'ї та консультації, можуть бути придатними для фінансування відповідно до національного законодавства приймаючої країни. Хто може подати заявку на фінансування DAP? Фінансування здійснюється на некомерційній основі особам, громадським групам, неурядовим організаціям, школам, органам місцевого самоврядування та іншим суб’єктам. У 2016-2017 роках посольство Австралії в Україні профінансувало 7 проектів DAP в Україні:
 • “Протезна допомога в Україні “у Дніпрі;
 • “Не змінюйте клімат – виховуйте молодь” у Яремче, Івано-Франківській області;
 • Спільно орієнтований проект “Я можу” у трьох містах Східної України;
 • “Стоматологічне обладнання для дитячих будинків для дітей з особливими потребами” у м. Біла Церква, Київська область;
 • “Креативна студія арт-терапії для дітей з малозабезпечених сімей” у Києві;
 • “Покращення якості життя постраждалих від війни людей з обмеженими можливостями в Україні” в Луганській області;
 • “Покращення соціальної інтеграції внутрішньо переміщених жінок”
 • Прийом заявок на фінансування проектів DAP на 2017-2018 роки буде завершено 18-го вересня 2017 року, о 17:00 (київський час).
Заявки, отримані після закінчення терміну, не будуть розглядатися. Додаткову інформацію про програму прямої допомоги та форму заявки можна знайти на сайті http://ukraine.embassy.gov.au/kyiv/dap.html . Будь-ласка, відправляйте заявки на AustEmbKyiv@dfat.gov.au з написом “Заява DAP та [ім’я організації, що подає заявку]” у темі електронного листа. Більш детальну інформацію про програму допомоги можна знайти тут http://dfat.gov.au/people-to-people/direct-aid-program/Pages/direct-aid-program.aspx і докладні правила застосування можна подивитися тут http://dfat.gov.au/people-to-people/direct-aid-program/Pages/dap-general-guidelines.aspx . Форму заявки DAP можна завантажити https://goo.gl/okw3pd .