English version
Фотовиставка «Міста дружби»

1 вересня в приміщенні Сумської міської галереї за участю першого заступника Сумського міського голови Володимира Войтенка відбулось відкриття фотовиставки «Міста дружби», на якій представлені світлини міст-партнерів міста Суми. Ідея організувати виставку з’явилась, враховуючи ситуацію, яка склалася у світі з розповсюдженням коронавірусної інфекції COVID-19, для того щоб, всі партнерські міста мали змогу долучитися до святкування 365-ї річниці з дня заснування міста Суми попри тимчасові обмеження. Організаторами виставки є Департамент фінансів, економіки та інвестицій спільно з КУ «Агенція промоції «Суми».

Представлені світлини люб’язно були надані закордонними партнерами міста Суми спеціально для проведення святкової виставки. Фото надійшли з різних частин Європи: з міст Люблін та Ґожув-Велькопольський, що у Польщі, болгарської Враци, Целле з Німеччини, Банської Бистриці, що у Словаччині, міста Мажейкяй з Литви, грузинського міста Кутаїсі, а також далеких, але таких близьких за духом міст Китайської Народної Республіки – Чжуцзі, Сіньсян та Харбін.

Виставка має на меті ближче познайомити мешканців та гостей міста Суми з іноземними партнерами, їх історичними та культурними пам’ятками, визначними місцями та мальовничими пейзажами.

Експозиція триватиме до 6 вересня 2020 року. Для жителів та гостей міста вхід вільний.