English version
Фінансування від Європейської асоціації охорони природи (EOCA)

EOCA приймає заявки на фінансування з 1 по 30 листопада 2019 року для фінансування навесні 2020 року. Ми все ще шукаємо проекти з очищення від пластику: пляжів, річок, озер, гір і стежок - поряд з іншими проектами охорони природи. Проекти, також, повинні відповідати всім іншим критеріям EOCA щодо проекту збереження.

Хто може подати заявку?

Некомерційні організації можуть звернутися до EOCA за грантами до 30 000 євро
на реалізацію проекту з охорони природи в будь-якій країні світу, крім Північної Америки (США та Канада - де Альянс з охорони природи забезпечує фінансування зусиль із збереження природи за рахунок зовнішньої промисловості Північної Америки).

Заявки на проекти входять до списку відповідно до їх відповідності критеріям EOCA щодо фінансування (див. нижче). Використовуючи ці критерії, короткий список проектів складається на власний розсуд Генеральних менеджерів, наукових радників та Ради директорів EOCA. Генеральні менеджери звертаються за додатковими порадами до наукових радників EOCA, якщо потрібно. Всі заяви повинні бути написані англійською мовою.

Проекти для успішного отримання фінансування будуть обрані із списку шляхом публічного голосування та голосування членів Європейської комісії з охорони здоров'я (у березні для заявок, отриманих у листопаді та жовтні, для заявок, отриманих у червні). Громадське голосування проводиться спільно за участю національних журналів по всій Європі. Навесні 2017 року через цей процес було досягнуто 60,4 мільйона людей!

Громадське голосування передбачає певні зусилля з боку залучених проектів, щоб мобілізувати прихильників та генерувати голоси за їхній проект протягом двох тижнів. Однак процес також надає проектам дуже цінну можливість підвищити рівень обізнаності про свою організацію та її роботу на міжнародній арені.

Члени EOCA можуть висувати щорічно до трьох проектів (від різних чи одних і тих самих організацій). Якщо Ви як організація охорони природи не маєте жодних особистих контактів з членами нашої організації, будь ласка, не хвилюйтесь! Подайте заявку безпосередньо, і якщо Ваш проект потрапить до списку, ми допоможемо Вам знайти номінатора!

 

Заявки на проекти ОБОВ'ЯЗКОВО мають:

- охороняти вид, якому загрожує вимирання, чи місце його проживання;

- мати посилання на людину, яка любить проводити час на свіжому повітрі (див. нижче);

- залучати практичні роботи з охорони природи.

 

ПЕРЕД ПОДАННЯМ ЗАЯВКИ УВАЖНО ПРОЧИТАЙТЕ НАСТУПНЕ.
Це допоможе Вам зрозуміти типи природоохоронних проектів, які ми шукаємо, та інформацію, яка нам потрібна від Вас. Будь ласка, переконайтеся, що Ви переглянули нашу часто згадану сторінку.

 

КРИТЕРІЇ ВІДБОРУ ДЛЯ ФІНАНСУВАННЯ EOCA:

Посилання людини, яка любить проводити час на свіжому повітрі

Коли EOCA збирає гроші з європейської промисловості на відкритому повітрі,
ми вважаємо, що роботи з охорони та реставрації повинні йти поруч із відповідальним використанням «диких» територій, якими ми всі користуємося. Отже, проекти обов’язково демонструють специфічне посилання людей, які люблять проводити час на свіжому повітрі (таких як мандрівники, байкери, каяки, альпіністи, спостерігачі за птахами або дослідники тощо).

Це має бути позитивним заходом, а не обмеженням уваги, і може включати в себе покращення досвіду відвідувачів у зоні, а також захист території від будь-якого згубного впливу, спричиненого відвідувачем. Це зробить проекти дуже важливими для тих, хто робить внесок у їх фінансування. Як невелика організація, ми сподіваємось, що це не тільки надасть тим проектам, які ми підтримуємо унікальну та специфічну спрямованість, але й допоможе іншим меншим організаціям, які інакше не можуть розглядатися як фінансування в іншому місці, залучити грант від EOCA.

 

ДВА ОСНОВНИХ питання, ЯКІ ПОВИННІ бути вирішені у Вашій заявці: 

  1. Захист, вдосконалення чи відновлення видів, середовищ існування чи ширших екосистем у «диких» районах (10 балів)

EOCA визначає «дикі» райони як неміські середовища та екосистеми, що відбуваються в максимально природному стані, враховуючи місцеположення та використання району. Це може включати, наприклад, заболочені ділянки, пагорби, гори, узбережжя, річки, ліси, пасовища, торфовища та океанські райони. «Ключові» види, місця проживання або екосистеми тут визначаються як ті, що знаходяться під загрозою, ті, які виконують функцію «ключового каменю», або ті, що є показниками більш широкого здоров'я екосистеми*. Проект повинен визначити та вирішити ключові загрози для видів, середовищ існування чи ширших екосистем, а також спосіб їх захисту та / або посилення. Інноваційні рішення «старих» проблем будуть особливо вітатися!

Чи є вид «показником» більш широкого середовища проживання та екосистеми? тобто, відновивши свою популяцію, чи сприятливо вона вплине на інші види та спільноти дикої природи? Чи можна вважати вид «ключовим каменем», тобто тим, який має непропорційно великий вплив на його середовище відносно його чисельності і може створити умови для процвітання інших видів?

 

  1. Розгляд потреб людей, які люблять проводити час на свіжому повітрі

(10 балів)

Як було зазначено вище, проект повинен покращити досвід людей, які люблять проводити час на свіжому повітрі, а також захистити виявлені види, середовища проживання або ширшу екосистему від будь-якого негативного впливу від їх відвідувань. Наприклад, проекти можуть покращити досвід відвідувачів, захищаючи небезпечні види, які вони потім можуть побачити, або захищати територію, забезпечуючи стежки / обличчя скелі / водні шляхи та / або пов’язану з ними інформацію / освіту, щоб відвідувачі не пошкоджували неміцні місця проживання або порушували вразливу дику природу.

Додаткові бали будуть надані за інноваційні рішення «старих» проблем, особливо якщо вони можуть бути перенесені в інші географічні райони!

На цьому етапі, якщо проект, який оцінюється, отримує менше 12 балів,
він більше не буде продовжуватись у процесі подання заявки.

 

Результати проекту:

Ваша заявка повинна містити 3 легко ідентифіковані та вимірювані результати, щоб показати, як проект вирішить вищезазначені проблеми. Вони повинні врахувати: 

  1. Заходи збереження, що стосуються конкретних питань та першопричин (5 балів).

Які виявлені загрози для виду / середовища існування / екосистеми? Які наслідки мають ці загрози? Як ці загрози будуть ліквідовані, полегшені чи впорядковані? Яким чином середовище існування / екосистема буде захищена, покращена чи відновлена? Як проект дасть бажані результати? Як буде покращений досвід місцевої громади, відвідувачів та місця проживання в довгостроковій перспективі?

 Зверніть увагу: проекти обов’язково включають практичні роботи з охорони природи, такі як посадка дерев, видалення інвазійних видів, заходи проти браконьєрства, відновлення середовища проживання тощо.

 

  1. Залучення / залучення місцевих жителів (5 балів)

Для того, щоб проект був стійким, важливо, щоб місцеві жителі були повністю задіяні. Якщо місцеві громади не задіяні, вони можуть не відчувати ніякої потреби чи бажання забезпечити продовження роботи в майбутньому. Очевидно, що якщо потрібно провести спеціалізовану роботу, можуть знадобитися залучення відповідних експертів, але там, де це можливо, проекти будуть залучати місцеву громаду, надаючи їй право власності на проект та його результати та сприяючи життєдіяльності під час та після проекту.

 Зверніть увагу: EOCA розглядає проекти, які забезпечують соціальні виплати в результаті заходів щодо збереження. такі, проекти, єдиною метою яких є надання лише соціальних виплат, не будуть відібрані; проекти повинні впроваджувати заходи з охорони природи з посиланням на людину, яка любить проводити час на свіжому повітрі.

 

  1. Освіта та спілкування (5 балів)

Освіта та спілкування мають бути націлені як на місцеві громади, так і на відвідувачів. Освіта повинна включати взаємодію способів використати територію проекту, пропозиції щодо того, як відвідувачі та місцеві жителі можуть зменшити загрозу для виду, середовища проживання чи екосистеми та способи, яким вони можуть допомогти захистити біорізноманіття району проекту. Як Ви зможете ефективно наблизитись до потенційних відвідувачів району та спілкуватися з місцевою громадою, і як цей процес триватиме, коли фінансування проекту EOCA закінчиться?

Зверніть увагу: EOCA не розглядатиме проекти, що базуються на 100% освіті.

 

  1. Як ваш проект допомагає пом'якшити кліматичні зміни (5 балів)

Це може включати відновлення, збереження та захист середовищ існування та екосистеми, які зберігають та / або захоплюють вуглець, наприклад.

 

Проекти також повинні:

Бути вимірюваними та орієнтованими на час (5 балів)

Робота повинна бути завершена та продемонстрований чіткий та вимірюваний вплив після 12 місяців та після 2 років від дати початку проекту. За якими показниками можна виміряти доказовий вплив? Наприклад, якщо проводиться навчання, як Ви вимірюєте його успіх? Якщо застосовуються заходи проти браконьєрства, як Ви оціните їх ефективність?

Деякі приклади вимірюваних та орієнтованих на час результатів: «кількість» дерев, які слід посадити до «дати»; «кількість» метрів траси, яку слід створити / відновити до «дати»; «чистка» очищення / вилучення інвазійних видів, проведених протягом «числа» днів, що охоплюють «кількість» гектарів та «кількість» «місць»; семінари «номер», які слід проводити до «дати»; принаймні «кількість» волонтерів / місцевих жителів, що здійснюють цілі проекту, «протягом» числа.

 

Наслідки реалізації проекту (5 балів)

Сприятливі наслідки проекту повинні підтримуватися за межами тривалості проекту. Які процеси будуть налагоджені, щоб забезпечити розпочату роботу і надалі контролюватись та керуватися у довгостроковій перспективі? Як проект принесе користь для життєдіяльності місцевих жителів чи місцевої економіки під час проекту та після нього?

 

Типи проекту EOCA НЕ підтримуватимуть (якщо вони, в першу чергу, не стосуються природоохоронної діяльності / пов'язаної з втратою біорізноманіття / освітою про збереження тощо):

 

- Проекти в міських районах

- 100% громадські або соціальні проекти

- 100% досліджень / докторантури / MSC / експедиції / відвідування конференції

- 100% освітніх проектів

- Будівельні проекти

- Установка альтернативної енергії

- Альтернативний / стійкий транспорт

- Проекти поводження з відходами (якщо не пов'язані зі згубним впливом на місцеву біодиверсифікацію / освіту рекреаційних споживачів району). Сюди входять проекти з переробки / спалювання місцевої громади.

- Добробут тварин та реабілітація полонених тварин

 

EOCA також НЕ підтримуватиме проекти:

 - Які є партійними, політичними чи пов'язаними з релігійними групами

- Які потребують покриття загальних накладних витрат, витрат на обслуговування або виплат заробітної плати

- Проекти придбання будівель

- Які сприяють насильницьким чи незаконним діям

-Які залучають лобіювання урядів / проводять агітацію з екологічних питань

 

ЯКЩО ВАША ОРГАНІЗАЦІЯ НАПРЯМУ ЗАЯВЛЕНА НА ФІНАНСУВАННЯ:

 Для того, щоб процес був справедливим для всіх, хто бере участь та новачкам надаються рівні можливості для успіху, EOCA просить організації дотримуватися наступної політики:

 

Якщо проект отримує фінансування

EOCA просить організацію більше не подавати заявки на фінансування ще двох раундів фінансування (1 рік) з дати отримання фінансування.

 

Якщо проект був внесений до списку двічі і не отримав жодного разу фінансування

EOCA просить організацію не подати заявки на ще два раунди фінансування (1 рік)

 

Якщо проект подав заявку 3 рази, але ніколи не отримав позицію у списку (навіть якщо проект було змінено на основі відгуків EOCA) –

EOCA просить організацію не подавати заявки на фінансування ще трьох раундів фінансування (18 місяців)

Наостанок, будь ласка, будьте чіткими та стислими під час написання заяви, із чітко визначеними цілями, цілями, методами та результатами; ми - дуже маленька команда з великою кількістю заяв для ознайомлення, яка не має багато часу на їхній розгляд.

 

Заявки на фінансування подаються на веб-сайті з 1 по 30 листопада 2019 року.