English version
Економічна інтеграція з ЄС: що вже має й що може отримати Україна

Незважаючи на великий обсяг роботи, зроблений Україною на шляху до економічної інтеграції з ЄС, та певні «прориви» на окремих ринках, сьогодні фактично в жодній сфері не досягнуто повної інтеграції. Подальший прогрес залежить не лише від зусиль України, які, безумовно, важливі, але й від готовності ЄС здійснювати регулярну верифікацію зробленого та швидко просуватись на шляху інтеграції.

17 червня 2021 року Інститут економічних досліджень та політичних консультацій у партнерстві з DiXi Group та Ресурсно-аналітичним центром «Суспільство і довкілля» проведе обговорення «Економічна інтеграція з ЄС: що вже має й що може отримати Україна». Захід відбудеться в межах проєкту «Інтеграція України в спільний ринок ЄС: здобутки в рамках Угоди про асоціацію та потреба в модернізації» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Під час заходу ми презентуємо результати дослідження «Інтеграція у рамках Асоціації: динаміка виконання Угоди між Україною і ЄС» (видання четверте, доповнене), яке присвячено оцінці стану виконання зобов’язань Угоди про асоціацію у сферах, що стосуються інтеграції у внутрішній ринок ЄС, а також аналізу потреб в модернізації Угоди та додаткових можливостей інтеграції поза межами Угоди.

До обговорення запрошені представники органів влади України та ЄС, бізнесу та бізнес-асоціацій, громадянського суспільства та експертної спільноти.

Ми пропонуємо обговорити такі теми:

  • Загальна оцінка прогресу України в наближенні до режиму «внутрішнього ринку» з ЄС: головні здобутки і виклики
  • Потреби модернізації Угоди про асоціацію та можливості для інтеграції, які існують поза рамками Угоди
  • Реформи у сфері енергетики: прогрес на ринках газу та електроенергії
  • Можливості інтеграції для різних секторів транспорту: що зроблено й що ще треба зробити
  • Європейський зелений курс та Угода про асоціацію: точки дотику

Коли? 17 червня 2021, 15:00 — 17:00
Де? Онлайн, платформа Zoom.

Реєстрація: тут.

Посилання буде надіслано зареєстрованим учасникам.

Мова заходу: українська із синхронним перекладом на англійську.