English version
Інформаційні служби EBSCO оголошують про подання заявок на отримання грантів 2021 року

Інформаційні служби EBSCO оголосили про прийом заявок на грантову програму EBSCO на 2021 рік. 

П'ятий рік EBSCO приймає заявки на гранти, які фінансуватимуть сонячні установки в бібліотеках по всьому світу. В рамках ініціативи EBSCO Solar у 2021 році EBSCO надасть гранти на загальну суму 200 000 доларів.

Гранти допоможуть бібліотекам-переможцям зменшити витрати на комунальні послуги, встановивши сонячні батареї. EBSCO представила програму грантів EBSCO Solar у 2016 році і надала бібліотекам гранти на суму більше одного мільйона доларів.

У 2020 році EBSCO отримав понад 90 подань від бібліотек у 18 країнах. Громадський коледж H. Lavity Stoutt, Центр навчальних ресурсів, Тортола, Британські Віргінські острови; Публічна бібліотека Незалежності в Незалежності, Беліз; Тихоокеанський теологічний коледж у Суві, острови Фіджі; Міська бібліотека Пітерборо в Пітерборо, штат Нью-Гемпшир; та Бібліотека Долини при Університеті штату Орегон в Корваллісі, штат Орегон, кожна отримала грант EBSCO.

Президент Інформаційних служб EBSCO Тім Коллінз каже, що установи зменшують свій вуглецевий викид і дають приклад своїм громадам. «Сонячна енергія - чудовий спосіб продемонструвати цінність зелених технологій. Пропонуючи сонячні гранти бібліотекам, EBSCO інвестує в громади, які хочуть запропонувати альтернативні енергетичні ресурси та навчити їх громади щодо переваг використання сонячних ресурсів ".

Веб-сторінка EBSCO Solar за адресою www.ebsco.com/solar містить такі деталі, як графік, куди подавати запитання, посилання на форму подання та поширені запитання. Зацікавленим бібліотекам пропонується подавати запитання до 28 лютого. Заявки подаються до 03 травня, а переможець буде оголошений у червні 2021 року.

Про інформаційні послуги
EBSCO EBSCO Information Services (EBSCO) є провідним постачальником онлайн-дослідницького контенту та технологій пошуку, що обслуговують академічні, шкільні та публічні бібліотеки; охорони здоров'я та медичних установ; корпорації; та державні установи по всьому світу. Починаючи з досліджень, управління придбаннями, передплатними послугами та відкриттями, до підтримки клінічних рішень та догляду за пацієнтами, навчання та досліджень та розробок, EBSCO надає установам доступ до вмісту та ресурсів для обслуговування потреб інформації та робочого циклу своїх користувачів та організацій. EBSCO Information Services - це підрозділ EBSCO Industries, Inc., сімейної компанії з 1944 року. Для отримання додаткової інформації відвідайте веб-сайт EBSCO за адресою: www.ebsco.com .

###

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, звертайтесь до:
Кетлін МакЕвой
Віце-президент з питань комунікацій
(800) 653-2726 доб. 2594
kmcevoy@ebsco.com

Дізнайтеся більше в прес-релізі .

Подати зараз