English version
Дні Сталої енергії

26-30 вересня 2022 року, у рамках відзначення Європейського тижня сталої енергії, в Сумській міській територіальній громаді пройде загальноміський захід «Дні Сталої енергії».

Департамент фінансів, економіки та інвестицій Сумської міської ради пропонує мешканцям нашої громади долучитися та взяти участь у конкурсах, ініційованих Департаментом.

Так, з метою формування свідомості енергоощадливості серед підростаючого покоління, привернення уваги до наявних проблем у сфері енергоефективності, охорони довкілля та зміни клімату планується провести:

 

  • Конкурс «Енергоменеджер на «мінімалках»!»

Положення

Додатки

Для учнів 5 - 11 класів закладів загальної середньої освіти Сумської міської територіальної громади

 

  • Конкурс «Цифровізація Eco App» 

Положення

Для студентів закладів фахової передвищої освіти та вищих навчальних закладів Сумської міської територіальної громади

 

  • Майстер клас «Save Energy

Участь у майстер класі зможуть взяти перші 15 учасників, віком від 12 до 16 років, які зареєструються за посиланням, заповнивши Google форму. На майстер класі діти зможуть практично ознайомитися з роботою тепловізора, анемометра, люксометра, газоаналізатора, енергометра, тощо. Майстер клас відбудеться на базі Сумського Державного університету. Дату та час проведення майстер класу буде повідомлено учасникам особисто.

 

  • Майстер клас по живопису «Stop Climate Change

Участь у майстер класі зможуть взяти перші 15 учасників, віком від 12 до  16 років, які зареєструються за посиланням, заповнивши Google форму. На майстер класі, який проводитиме відома художниця Світлана Качуровська, діти матимуть можливість створити картину олійними фарбами на тему, пов’язану зі змінами клімату. Дату та час проведення майстер класу буде повідомлено учасникам особисто.

 

  • Флешмоб «Don’t burn your garbage!»

Спалювання сухої рослинності та сміття є надзвичайно небезпечним. На превеликий жаль, не всі це усвідомлюють. В диму міститься безліч токсичних сполук. Флеш моб покликаний донести мешканцям Сумської міської територіальної громади інформацію про шкоду, яку вони заподіють оточуючим та навколишньому природному середовищу. Інформація буде розповсюджена у вигляді роздаткової поліграфічної продукції (журнал «Екологічний орієнтир», кишеньковий календар та флаєр) вихованцями «Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» в районі вулиці Харківська та проспекту Михайла Лушпи 27 вересня 2022 року з 13 год 00 хв до 17 год 00 хв.

 

  • Смартмоб «Парасолька для планети»

Через російську агресію довкілля зазнало великої шкоди і саме нам необхідно його відновлювати. Кожне нове насадження сьогодні – джерело зеленої енергії завтра. Дерево - це джерело кисню та природний механізм декарбонізації, тому пропонуємо не зволікати, а долучитися до створення «Парасольки для нашої планети», власноруч зробивши внесок у майбутнє нашої спільної домівки. Всіх хто підтримає смартмоб просимо надсилати свої фотографії на пошту: ecologia@smr.gov.ua для розміщення на офіційному сайті Департаменту фінансів, економіки та інвестицій Сумської міської ради та його сторінці у Facebook, а також ділитися своїми світлинами у соц мережах. 

Більш детальна інформація щодо смартмобу та участі в ньому доступна за посиланнями. Преходьте, знайомтеся, діляться посиланнями з друзями!