English version
Делегація від Сумської міської ради відвідала Китайську міжнародну конференцію зимових міст

На запрошення муніципалітету міста Харбін (провінція Хейлунцзян, Китайська Народна Республіка) у період з 4 по 7 січня 2020 року делегація від Сумської міської ради відвідала Китайську міжнародну конференцію зимових міст, що проходила у місті Харбін.

Разом з представниками Харківської, Київської, Миколаївської, Дніпропетровської областей, китайських і зарубіжних університетів, підприємств і науково-дослідних інститутів представники від міста Суми мали нагоду поділитися досвідом та можливостями використання потенціалу зимових міст та сприяння співпраці між ними.

7 січня під час офіційного заходу «Третій день України в Харбіні» заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Віра Мотречко виступила із доповіддю, в якій представила учасникам інформацію про місто Суми, його економічний та інвестиційний потенціал, успішний досвід співпраці в рамках міжнародних проєктів. Також цього дня в урочистій обстановці голова народного уряду міста Харбін Сунь Чже та заступник міського голови за питань діяльності виконавчих органів ради Віра Мотречко підписали Меморандум про встановлення дружніх відносин між містами Харбін (Китайська Народна Республіка) та Суми (Україна).

Харбін – це місто інновацій зі зворушливими зимовими краєвидами, що талановито поєднує в собі традиційну китайську та західну культуру всесвітньо відоме своїми Фестивалями льоду та снігу – найбільшими  у світі  виставками, присвяченим крижаним і сніговим скульптурами.