English version
Грант на підтримку проведення тренінгів з сучасних технологій виробництва для працівників меблевого сектору, Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України»

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) оголошує Запит на подання грантових заявок (ЗПЗ)-2020-014.

Грант на підтримку проведення тренінгів з сучасних технологій виробництва для працівників  меблевого сектору 

Дата оголошення: 2 липня 2020 р.

Кінцевий термін подання: 31 липня 2020 р. 

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) сприяє розвитку сильної, диверсифікованої та відкритої економіки, покращуючи ділове середовище для малих та середніх підприємств (МСП), підвищуючи конкурентоспроможність у ключових галузях та даючи можливість Україні скористатися угодами про вільну торгівлю. Проект буде спрямований на збільшення ринкових можливостей та конкуренції, тим самим стимулюючи широке економічне зростання.

Виробництво меблів є перебуває у фокусі діяльності КЕУ. Проект надає підтримку українській меблевій галузі за допомогою поєднання експертної допомоги та цільової грантової підтримки, що в кінцевому рахунку призведе до досягнення цілей КЕУ, а саме зростання продажів на внутрішньому та експортному ринках, збільшення інвестицій та покращення використання робочої сили України. Підтримка КЕУ надається цільовим галузевим ланцюжкам створення доданої вартості та передбачає роботу з МСП та галузевими партнерами, зокрема з асоціаціями, кластерами та іншими допоміжними установами.

Щоб сприяти підвищенню ефективності сектору, КЕУ має намір провести технологічні тренінги для персоналу МСП, що працюють у виробництві меблів.

Щоб досягти цього, КЕУ шукає заявки від представників меблевого сектору України (бізнес-асоціацій, громадських організацій, галузевих навчальних закладів, меблевих компаній тощо) для проведення технологічних тренінгів для персоналу МСП, що працюють у виробництві меблів для підтримки підготовки нових кваліфікованих працівників, збільшення продажів та інвестицій в обладнання та цифрові технології в секторі.

Державні установи, в тому числі організації, які отримують бюджетне фінансування, та квазідержавні організації, визначені в ADS 302.3.3не мають права на отримання грантів у рамках цього ЗПЗ.

Грант надаватиметься і впроваджуватиметься відповідно до правил USAID та Уряду США, що регулюють гранти за контрактами, та внутрішніх процедур управління грантами Програми КЕУ.

Всі запитання щодо цього запиту, будь ласка, надсилайте на електронну адресу: Grants@CEPUkraine.org з зазначенням «ЗПЗ-2020-014» у темі електронного листа. Програма КЕУ допомагатиме заявникам зрозуміти процедуру подання заявок в режимі електронного листування.

Цей запит на подання грантових заявок разом з формою грантового проекту у форматі Word, можна знайти за наступним посиланням.  

Процес подання заявок складатиметься з одного етапу. Заявники надають Грантову заявку (Додаток А), Деталізований бюджет гранту (Додаток B) і План реалізації гранту в табличній формі (Додаток C), використовуючи шаблони, що надаються. Матеріали заявок будуть розглянуті комітетом з грантового відбору.

Співробітники Програми та Кімонікс не можуть вимагати, а заявникам заборонено пропонувати будь-які гроші, гонорар, комісію, кредит, подарунок, подяку, цінні речі або компенсацію за отримання переваг або за неналежне прихильне ставлення у процесі надання грантів в рамках цього запиту. Про будь-які неналежні вимоги просимо повідомляти Керівника Програми або на адресу: BusinessConduct@chemonics.com.

Документи, необхідні для подання заявки:

Заявники повинні надати наступні документи:

  1. грантову заявку;
  2. детальний бюджет гранту;
  3. план реалізації гранту в табличній формі;
  4. свідоцтво про державну реєстрацію або витяг/виписку з Єдиного державного реєстру (ЄДР) юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
  5. необхідні засвідчення:
  • заява юридичної особи про відсутність заборгованості з податків або відсутність кримінальних проваджень проти неї (AAPD 14-03);
  • заява щодо заборони надання федеральної допомоги суб’єктам, які потребують укладення певних внутрішніх договорів про конфіденційність (травень 2017 р.).