English version
Зустріч з представником державної установи «Офісу залучення інвестицій» UkraineInvest

6 березня 2019 відбулася робоча зустріч представників Сумської міської ради на чолі з першим заступником міського голови Володимиром Войтенко з регіональним представником UkraineInvest Віталієм Стасюком.  

Беручи до уваги, що робота «Офісу залучення інвестицій» націлена на забезпечення інвесторів актуальною інформацією і порадами стосовно особливостей ведення бізнесу в Україні, Володимир Войтенко представив досвід міста Суми у залученні інвестицій, зокрема до бюджетного сектору, зупинився на актуальних інвестиційних пропозиціях – вільних земельних ділянках, які можуть зацікавити потенційних інвесторів для створення нових виробничих підприємств та реалізації інших інвестиційних пропозицій.

У свою чергу заступник директора департаменту фінансів, економіки та інвестицій – Лариса Скиртач, ознайомила присутніх із досвідом Сумської міської ради у реалізації проектів у співпраці з міжнародними фінансовими організаціями, про зовнішні зв’язки та спільні проекти м. Суми з містами-партнерами.

На завершення зустрічі, сторони домовились долучатися до ініціатив «Офісу із залучення інвестицій» щодо подальшої взаємодії з метою посилення інвестиційного потенціалу України в цілому та міста Суми зокрема.