English version
Зустріч з німецьким експертом SES Манфредом Шнеком

13 грудня 2018 року відбулася зустріч заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Віри Мотречко з експертом німецької програми «Служба старших експертів» (SES) Манфредом Ервіном Шнеком за участі  заступника головного лікаря міської клінічної лікарні № 1 з медичної частини Наталії Кондратюк, головного спеціаліста  відділу охорони здоров'я Наталії Кіпенко та начальника відділу інвестицій та зовнішнього партнерства департаменту фінансів, економіки та інвестицій Сумської міської ради Валентини Хижняк.

Упродовж більш ніж 2-х тижнів перебування у місті Суми пан Шнек ділився своїм досвідом у сфері впровадження нових методик реабілітації пацієнтів з медиками міської клінічної лікарні № 1 а також прочитав лекцію для майбутніх лікарів-реабілітологів студентів СумДПУ ім. А. С. Макаренка.

Для працівників лікарні спілкування та обмін досвідом з іноземним експертом стали цінним надбанням для подальшого вдосконалення та підвищення ефективності роботи з реабілітації.

У свою чергу пан Шнек висловив задоволення організацією роботи, знаннями персоналу, матеріально-технічною базою міської клінічної лікарні № 1 а також сподівання на продовження співпраці в рамках програми SES.