English version
Зустріч представників Департаменту фінансів, економіки та інвестицій СМР з представниками Міжнародної організації з міграції

            11 червня 2024 року відбулась зустріч представників Департаменту фінансів, економіки та інвестицій Сумської міської ради (далі – Департамент)  з представниками Міжнародної організації з міграції (далі - МОМ): проєктною асистенткою Програми з розподілу непродовольчих товарів МОМ Євгенією Козун та асистенткою з польових операцій Програми з розподілу непродовольчих товарів МОМ Крістіною Щукіною, під час якої були обговорені можливості співпраці в напрямку забезпечення лікувальних закладів громади предметами першої необхідності для поліпшення умов обслуговування пацієнтів, зокрема матрацами, ковдрами, постільною білизною, посудом, акумуляторними світильниками тощо, у т.ч. і для облаштування укриттів.

            Свого часу Департаментом було підготовлене звернення від Сумської міської ради до МОМ з проханням розглянути можливість надання допомоги у відновленні об'єктів та інженерних мереж КНП «Клінічна лікарня № 5» Сумської міської ради, пошкоджених в результаті нанесеного 6 березня 2024 року удару БПЛА з боку країни – агресора і який розглядається вказаною організацією.

          А наразі організація готова допомогти лікарням в задоволенні першочергових потреб, у межах наявних у неї можливостей. З цією метою представники МОМ визначать потреби лікарень шляхом безпосередніх візитів до закладів. Першим з таких і був візит до КНП «Клінічна лікарня № 5» Сумської міської ради, під час якого з керівництвом лікарні були обговорені можливості подальшої співпраці.  

          Гості запевнили, що планують продовжувати надавати допомогу населенню громади.