English version
Міжнародний студентський конкурс Geneva Challenge
Університет Graduate Institute проводить з 2014 року конкурс Advancing Development Goals Contest, мета якого - стимулювати розвиток інновацій у різних дисциплінах та контекстах. Основна ідея конкурсу - зібрати разом теоретично обгрунтовані проекти, що пропонують практичні рішення міжнародних проблем розвитку.  Проект має бути розробкою групи з 3-5 студентів магістратури чи аспірантури з будь-якого куточка світу. Дедлайн - 25 травня 2017 року. Студентам необхідно:
  • Визначити одну з проблем.
  • Провести міждисциплінарний аналіз того, як ця проблема впливає на різні аспекти розвитку в конкретному контексті.
  • Запропонувати інноваційне рішення проблеми на політичному, практичному рівнях і на рівні процесів і технологій, перетворивши проблему в можливість розвитку.
Призи:
  • Автори кращого проекту отримають 10,000 CHF (11,000 $).
  • Проект, який посів друге місце - 5,000 CHF.
  • Проект, який посів третє місце - 2,500 CHF.
Фіналісти будуть запрошені до Женеви (організатори оплачують транспортні витрати і забезпечують проживанням) для представлення своїх проектів та бесіди з журі і публікою. Вимоги до кандидатів Конкурсантами можуть бути:
  • Студенти магістратури та аспірантури (на момент подачі заявки).
  • Учасники повинні зібрати команду з 3-5 осіб, котрі представляють кілька дисциплін.
Заявки від індивідуальних учасників не приймаються. Команді необхідно подати заявку (зареєструватися в конкурсі) до 25 травня 2017 року. Також конкурсантам необхідно надати підтвердження про зарахування до університету. Подробиці про конкурс можна дізнатися тут. Контакти: The Graduate Institute Geneva +41 22 908 57 00 http://graduateinstitute.ch/