English version
Засідання Секції фінансистів місцевих рад 31 жовтня – 01 листопада 2019 року, м.Київ

31 жовтня – 01 листопада у м. Києві відбулось дводенне засідання Секції фінансистів місцевих рад Асоціації міст України. Захід проводився в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує АМУ.

На заході зібралися 31 учасник з 24 міст та 18 областей України – керівники департаментів, управлінь, відділів фінансів місцевих рад, експерти. У роботі Секції також взяли участь представники Асоціації фінансистів місцевого самоврядування Грузії – Президент Асоціації фінансистів місцевого самоврядування Грузії Давид Хосруашвили, керівник фінансового департаменту мерії м.Тбілісі Гайоз Талаквадзе, фінансовий директор Асоціації фінансистів місцевого самоврядування Грузії Інга Курдованідзе.

У ході роботи протягом двох днів обговорювались наступні питання:

  • Стан фінансової спроможності місцевих бюджетів у 2019 році та реалізація середньострокового бюджетного планування.
  • Показники місцевих бюджетів у проєкті Державного бюджету на 2020 рік (законопроєкт №2000 від 15.09.2019).
  • Пропозиції АМУ до Державного бюджету в частині місцевих бюджетів.
  • Зміни до Бюджетного та Податкового кодексів України.

Засідання Секції проведено у форматі «круглого столу» – учасники обговорювали найбільш дискусійні та проблемні питання місцевих бюджетів. Крім того, була можливість поділитися передовим досвідом, кращими практиками та досягненнями. Учасники відзначили, що завдяки Асоціації міст України громади з усієї України мають платформу для спілкування та висловлення спільної позиції.