English version
Міжнародний тренінг в Грузії «Freedom of Opinion and Speech: talking it out!»

Шукають учасників/ць на міжнародний тренінг в Грузію «Freedom of Opinion and Speech: talking it out!», який відбудеться 19-25 травня 2020 року поблизу Тбілісі.

Спілкування – це частина нашого життя. Щоденно ми користуємося своїм свободою самовираження. 18 стаття Загальної декларації прав людини стверджує «Кожна людина  має право на свободу думки,  совісті і релігії». Але з кожним днем ми все частіше говоримо і чуємо про булінг, мову ненависті та її поширення в Інтернеті. Інтернет дає необмежені можливості спілкування, поширення інформації та контенту будь-якого характеру. Фейсбук цензурує жіночі соски, але часто пропускає ненависні спічі проти мігрантів, росіян, українців, євреїв, ромів, представників_ць ЛГБТІ+. Де ж та межа між свободою самовираження та мовою ненависті?

Пропонуємо поговорити про це в Грузії 19-25 травня 2020 року разом із молодіжними працівниками, лідерами та волонтерами з Іспанії, Бельгії, Йордану, Португалії, Кюрасао, Хорватії, Чорногорії та Грузії.

Вимоги до кандидатів:

  • Українське громадянство;
  • 18+ років;
  • Наявність біометричного закордонного паспорту;
  • Англійська мова на рівні можливості комунікації з представниками різних країн;
  • Готовність поширювати отримані знання та навички;
  • Бажання працювати з темою протидії мови ненависті (наявність досвіду в темі буде додатковим плюсом);
  • Можливість оплатити організаційний внесок після затвердження Вашої кандидатури – 40 євро.

Якщо Ви вважаєте, що ця можливість саме для Вас і про Вас, то заповніть, будь ласка, цю https://forms.gle/AWRdiwuM1vNh33496  аплікаційну форму англійською мовою зі зрозумілою мотивацією навіщо це Вам і чому Ви краще за інших зможете збагатити собою цей проект. Просимо заповнити форму до 23:59 17січня 2020 року. Всі питання надсилайте на електронну скриньку olenkoglazkova@gmail.com. З обраними учасниками організатори сконтактують в кінці січня.

Всім учасникам забезпечується харчування та проживання, а також грузинські партнери забезпечують учасників авіаквитками.

Організатори: InoChange (Грузія), Terra Moveo ASBL (Бельгія), Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр “Європейський клуб” (Україна).