English version
Онлайн-курс «Про гендер – простою мовою для громад»: дедлайн 11 квітня

Оголошено набір на онлайн-курс присвячений питанням ґендерної рівності в контексті роботи у місцевих громадах.

Курс буде корисним для представників/представниць органів місцевого самоврядування та громадських активістів/активісток, які прагнуть ефективного, сталого та справедливого розвитку громад. Курс зорієнтований на тих, хто відповідає за розробку проектів, програм, стратегій, та хоче зрозуміти, яким чином подбати про забезпечення у них ґендерної рівності, врахування потреб різних груп жінок та чоловіків, хлопців та дівчат.

Не розумієте що таке ґендер? Тоді цей курс також для вас.

Інформація про курс

Курс дистанційного навчання триватиме 8 тижнів, та проходитиме з 12-го  квітня до 6-го червня 2021 року. Кожні два тижні на платформі Фонду «Освіта для демократії»:  публікуватимемо наступний модуль курсу. Для того щоб ознайомитися з матеріалами кожного модулю потрібно виділити 2-3 години.

Участь у курсі безкоштовна.

Теми курсу:

  1. Що таке ґендер? Чому нам потрібна ґендерна рівність? Ґендерні стереотипи та ролі. Становище жінок та чоловіків в Україні.
  2. Ґендер – вигадка донорів чи реальна користь для громад?
  3. Як знання про ґендерну рівність дають можливість більш ефективно використовувати наявні ресурси громади?
  4. Врахування ґендерних питань у плануванні проектів та програм.

Наш курс складається з таких компонентів:

Курс розроблений Наталею Чермошенцевою, кандидаткою історичних наук, національною експерткою з питань гендерної рівності. Наталя Чермошенцева має більше ніж 10-річний досвід роботи в ґендерній тематиці та роботи в громадах. Курс модеруватимуть спільно Наталя Чермошенцева та Наталя Кертичак (координаторка проектів у Фонді «Освіта для демократії», Польща).

Як зареєструватись на курс?

Щоб взяти участь у курсі потрібно заповнити анкету доступну за адресою: https://forms.gle/Y2rKEG9WivscqnZo9.

Термін реєстрації на курс – до 11 квітня 2021 року.

Усі, хто зареєструються, отримають 12 квітня 2021 року підтвердження участі та інформацію про доступ до курсу. Усі повідомлення про курс надсилатимуться на електронну пошту.

З усіма питаннями щодо курсу звертайтесь до Наталі Кертичак за адресою: natalia.kertyczak@fed.org.pl.

Курс фінансується польсько-американським Фондом свободи в рамках програми RITA – «Зміни в регіоні», яку реалізує Фонд «Освіта для демократії».