English version
Відбулася зустріч Сумського міського голови з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Туреччина в Україні

27 травня 2021 року відбулася зустріч Сумського міського голови з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Туреччина в Україні Ягмуром Ахметом ГЮЛЬДЕРЕ.

На зустрічі також були присутні радник з питань освіти Посольства Республіки Туреччина Уміт ЇЛДИЗ, другий Секретар Посольства Республіки Туреччина Айше АЙДОГЛУ, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Станіслав ПОЛЯКОВ, директор Департаменту фінансів, економіки та інвестицій Світлана ЛИПОВА та начальник управління освіти і науки Антоніна ДАНИЛЬЧЕНКО, завідувач сектору зовнішнього партнерства Департаменту фінансів, економіки та інвестицій Сумської міської ради Ігор ПЕТРЕНКО.

Зустріч розпочалася з відеопрезентації міста Суми, після чого Олександр ЛИСЕНКО ознайомив гостей їх з основними соціально-економічними показниками міста, його промисловим, інвестиційним та економічним потенціалом.

Ягмур Ахмет ГЮЛЬДЕРЕ зазначив, що Туреччина зацікавлена в посиленні економічного співробітництва між країнами, і зауважив, що зі свого боку зробить для цього все можливе.

Під час зустрічі сторони обговорили можливість реалізації бізнесових проєктів на базі Індустріального парку «Суми» та домовились підготувати пропозиції щодо подальшого взаємовигідного співробітництва.

Наприкінці зустрічі на знак пошани відбувся обмін пам’ятними сувенірами.