English version
Третій робочий візит Консультантів технічної підтримки в рамках проекту «Підвищення енергоефективності в дошкільних навчальних закладах міста Суми»

З 30 липня по 01 серпня у місті Суми перебували консультанти, які надають технічну підтримку відповідно до Угоди про співпрацю між Європейським інвестиційним банком, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Сумською міською радою щодо консультаційних послуг для реалізації проекту «Підвищення енергоефективності в дошкільних навчальних закладах міста Суми».

Упродовж трьох днів керівник групи експертів Клаудіо Рочас, ключовий експерт В’ячеслав Шокін та технічний експерт Олена Тутова разом з членами групи реалізації проекту працювали над питаннями, пов’язаними з оновленням техніко-економічного обґрунтування проекту, здійсненням оцінки інвестиційних витрат, складанням плану закупівель, а також остаточним узгодженням плану екологічного та соціального управління, плану залучення зацікавлених сторін для проекту «Підвищення енергоефективності в дошкільних навчальних закладах міста Суми».

Окрему увагу приділили обговоренню проектних завдань та технічних рішень, що пропонуються розробником проекту для пілотного об’єкта – ДНЗ № 30.

Завершили свій візит до міста Суми консультанти обговоренням наступних кроків щодо проекту та оновленням робочого плану з урахуванням поточного стану реалізації проекту.

 

*Нагадаємо, що відповідно до умов Угоди про співпрацю між Європейським інвестиційним банком, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Сумською міською радою щодо консультаційних послуг для реалізації проекту «Підвищення енергоефективності в дошкільних навчальних закладах міста Суми»  за рахунок коштів Європейського Союзу місто Суми отримає технічну підтримку загальною вартістю послуг до 220 тис. євро на:

-        підтримку групи реалізації проекту;

-        підготовку технічної документації;

-        рекомендації щодо стратегії закупівель;

-        підтримку закупівель.