English version
Відбулася передтендерна зустріч з потенційними учасниками тендеру в рамках проєкту "Модернізація та реконструкція системи водовідведення у м. Суми"

Департамент фінансів, економіки та інвестицій Сумської міської ради інформує, що в рамках реалізації інвестиційного проєкту «Модернізація та реконструкція системи водовідведення у м. Суми (реконструкція міських каналізаційних очисних споруд комунального підприємства «Міськводоканал» Сумської міської ради потужністю
60 000 м3/добу з виділенням першої черги будівництва потужністю 30 000 м3/добу у м. Суми вул. Гамалія, буд. 40)» 27 липня 2021 року було проведено передтендерну скайп-конференцію для учасників тендеру.

У нараді взяли участь представники КП «Міськводоканал» Сумської міської ради, Департаменту фінансів, економіки та інвестицій Сумської міської ради, Департаменту інфраструктури міста Сумської міської ради, НЕФКО та потенційні учасники торгів.

Під час наради учасники переглянули ознайомче відео про поточний стан міських очисних споруд, а також обговорили технічні та процедурні питання закупівель, ознайомилися з основними організаційними вимогами.

Нагадаємо, що на сайті  ДП «Прозорро» 08 липня 2021 року було опубліковано запрошення до участі у тендері «Реконструкція міських каналізаційних очисних споруд комунального підприємства «Міськводоканал» Сумської міської ради потужністю
60 000 м3/добу з виділенням першої черги будівництва потужністю 30 000 м3/добу у м. Суми вул. Гамалія, буд. 40)», яке також було розміщено 09 липня 2021 року на веб-сайті НЕФКО (пропозиції приймаються до 14:00 25 серпня 2021 року).

У рамках співпраці з Північною екологічною фінансовою корпорацією (НЕФКО) за проєктом «Модернізація та реконструкція системи водовідведення у м. Суми (реконструкція міських каналізаційних очисних споруд комунального підприємства «Міськводоканал» Сумської міської ради потужністю 60 000 м3/добу з виділенням першої черги будівництва потужністю 30 000 м3/добу у м. Суми вул. Гамалія, буд. 40)» буде залучено кредитні кошти НЕФКО в сумі 1,5 млн. євро, а також грантові кошти Європейського Союзу у сумі до 300 тис. Євро, які будуть спрямовані на  реконструкцію окремих елементів та заміну обладнання міських очисних споруд. Головною метою проєкту є покращення екологічних показників після реконструкції очисних споруд каналізації.