English version
Тренінг «Як отримати грант на заходи в енергозбереження для бізнесу у програмі HORIZON 2020»
3 жовтня 2016 року в Торгово-промисловій палаті України за адресою м. Київ, вул. Велика Житомирська,33 проводитимиться спеціалізований тренінг з написання проектних заявок по програмі Horizon 2020 на тему: «Як отримати грант на заходи з енергозбереження для бізнесу у програмі Horizon 2020». Програма Horizon 2020 – рамкова ініціатива Європейського Союзу з розробки та впровадження інноваційних рішень у різних сферах життя. Україна бере участь у програмі ЄС з досліджень та інновацій Horizon 2020, яка є фінансовим інструментом реалізації флагманської ініціативи Інноваційного союзу, Європа 2020 з метою зміцнення конкурентоспроможності Європи у глобальному вимірі, її економічне зростання та створення нових робочих місць. Горизонт 2020 дає широкі можливості для розвитку сектору малого та середнього бізнесу об’єднавши Рамкову програму з досліджень та інноваційного розвитку (РП), Рамкову програму конкурентоспроможності та інновацій (CIP) та Європейський інститут інновацій та технологій (EIT). 26 липня 2016 року в рамках підпрограми «Чиста та безпечна енергія» відкрито 7 грантових конкурсів для реалізації енергозберігаючих проектів. Переваги участі у тренінгу:
  • проекти для комерційних та комунальних компаній з України;
  • проекти зі зниження витрат енергії, підвищення ефективності моніторингу та управління процесами використання енергії, підвищення використання вторинної сировини та енергії, що втрачається у виробничих та невиробничих процесах компаній;
  • фінансування до 2 Мільйонів Євро на безповоротній основі для одного учасника;
  • термін подачі заявок до 19 січня 2017 року.
З більш детальною інформацією щодо участі та реєстрації учасників у заході можна ознайомитися за посиланням: http://sbiz.club/ та за телефонами 044 279 19 90, 044 279 29 31.