English version
Зустріч представників Департаменту фінансів, економіки та інвестицій Сумської міської ради з представниками партнерського міста Целле (Німеччина)

10 березня 2021 року за підтримки Сервісної служби «Міста в Єдиному Світі» (SKEW) некомерційного ТОВ «Engagement Global» відбулася зустріч представників Департаменту фінансів, економіки та інвестицій Сумської міської ради зустрілися в онлайн форматі з предстаниками партнерського міста Целлє (Німеччина).

Участь у зустрічі взяли директор Департаменту Світлана Липова, заступник директора Департаменту Лариса Скиртач, начальник відділу інвестицій та зовнішнього партнерства Валентина Хижняк та завідувач сектором зовнішнього партнерства Ігор Петренко. Місто Целлє представляли відповідальні за партнерську роботу Штефані Бьольке та Беата Кнорр.

Під час зустрічі керівниця "Фонду малих проєктів" Джессіка Швентайт та керівниця проєкту «Муніципальні партнерства з Украіною» Олена Овчаренко представили можливості фінансової та кадрової підтримки для німецько-української партнерської співпраці, приділивши основну увагу найбільш привабливим та актуальним в умовах сьогодення напрямкам під назвою «Пакет солідарності громад для подолання пандемії коронавірусу» та «Фонд малих проєктів з питань муніципальної політики розвитку».

Мета «Пакету солідарності громад для подолання пандемії коронавірусу» полягає в тому, щоб німецькі територіальні громади в рамках партнерства та у вирішенні надзвичайних ситуацій продемонстрували солідарність зі своїми партнерами, та через обмін ноу-хау, а також через реалізацію проєктів зробили внесок у зміцнення місцевого самоврядування під час пандемії.

Через «Фонд малих проєктів» підтримку можуть отримати проєкти зі стратегічного розвитку, підвищення кваліфікації, інформаційної діяльності, створення мереж співпраці, а також організації зустрічей, які відповідають муніципальній політиці розвитку. Розмір гранту «Фонду малих проєктів» для підтримки партнерських проєктів становить до 50 000 євро.

За результатами спільної роботи під час зустрічі, сторони дійшли згоди розпочати підготовку спільного проєкту в рамках «Пакету солідарності громад для подолання пандемії коронавірусу», з цією метою вже найближчим часом представники міста Суми та міста Целлє сформують свої ідеї для подальшого їх обговорення та  оформлення відповідної заявки до Engagement Global / SKEW.