English version
Сумський міський голова надіслав вітальні листи на адреси муніципалітетів міст-партнерів Польщі

Сьогодні, 11 листопада в Польщі відзначається День Незалежності – одне з головних державних свят. Narodowe Święto Niepodległości — національне свято Польщі, відзначається щорічно 11 листопада на честь проголошення незалежності держави від панування Росії, Німецької імперії та Австро-Угорської імперії в 1918 році.  Свято припадає на день завершення Першої світової війни (11 листопада 1918 року).  З цієї нагоди Сумський міський голова надіслав вітальні листи на адреси муніципалітетів міст-партнерів Люблін та Гожув Вєлькпольський, а також Генерального консульства Республіки Польща в Харкові.

«Завдяки незламності духу, патріотичній єдності, згуртованості та наполегливій праці, польський народ не лише відродив свою країну, а й пройшовши складний шлях трансформації, зумів створити сучасну демократичну європейську державу. Сучасна Польща це рівноправна, самодостатня і потужна держава, яка гідно увійшла у європейську спільноту. Шлях демократичного розвитку Польщі по праву може називатися добрим прикладом для інших країн, які тільки починають цей складний шлях інтеграції у світовий економічний, політичний та духовно-інтелектуальний простір.» йдеться у листі Олександра Лисенка. Також міський голова наголосив, що ми завжди високо цінували наші доброзичливі відносини, які побудовані на міцних партнерських засадах, взаємній повазі та дієвій співпраці, а сьогодні ми особливо високо цінуємо солідарність та допомогу, яку Польща надає Україні у відстоюванні суверенітету і територіальної цілісності.

Так, із перших днів від початку російської військової агресії наші польські партнери допомагають Україні в цілому та місту Суми зокрема – приймають біженців, надають гуманітарну допомогу а наприкінці серпня Уряд дружнього міста Гожув Вєлькопольський (Польща) передав нашій громаді автомобіль Opel Frontera у якості благодійної пожертви.

На завершення свого листа Сумський Олександр Лисенко побажав дружньому польському народові добра, процвітання та нових звершень на благо незалежної Республіки Польща,  а мешканцям дружніх міст Люблін та Гожув Вєлькопольський міцного здоров’я, щастя і достатку, любові і миру, успіхів і наснаги, звершення усіх планів та задумів.