English version
Стипендії від House of Europe для професіоналів зі сфери культури

Карантин — час для саморозвитку та професійного зростання. Щоб зробити вашу самоізоляцію продуктивною, програма ЄС House of Europe зібрала підбірку онлайнкурсів з культурного менеджменту та запровадила стипендії, щоб мотивувати дослухати лекції.

Щоб взяти участь у конкурсі на стипендію вам потрібно отримати диплом про успішне проходження курсу та подати заявку на нашій онлайнплатформі. Наразі у підбірці 17 курсів Coursera та 7 курсів Prometheus. Підбірка буде поповнюватися — слідкуйте за сайтом House of Europe, щоб не пропустити оновлення!

Щотижня програма обиратиме серед заявок стипендіатів, що отримають по 3 000 гривень. Дедлайн теж циклічний — щоп’ятниці о 15.00 за київським часом. 

Хто може взяти участь?

Ця можливість створена для професіоналів зі сфери культури та креативних індустрій. Наприклад: 

 • Менеджерів, кураторів, культурних операторів, експертів, дослідників та підприємців у сферах музики, театру, танцю, дизайну, моди, візуального мистецтва та фотографії, аудіовізуального мистецтва (включно з кіно), ремесел, музею, галерей, арт-ринку, бібліотек, видавничої справи та літератури, фестивалів, креативних хабів, культурної спадщини, архівів, реставрації та консервації
 • Митців та представників творчих спеціальностей у сферах музики, театру, танцю та інших перформативних мистецтв, візуального мистецтва та фотографії, аудіовізуального мистецтва (включно з кіно), ремесел, скульптури, медіамистецтва та концептуального мистецтва, літератури, реклами 
 • Архітекторів, ландшафтних дизайнерів, урбаністів

Хоча курси будуть корисні і для спеціалістів з медіа та освіти, ви не зможете взяти участь у розіграші стипендій. Ми не приймаємо заявки від викладачів мистецьких внз та журналістів, що спеціалізуються на матеріалах про креативні індустрії. 

House of Europe розуміє, що через COVID-19 багато спеціалістів втратили роботу й заохочує подаватися на стипендію і тих, хто зараз працює, і тих, хто не може працювати через пандемію. 

Що ви отримуєте?

Можливість виграти стипендію у 3 000 гривень за проходження одного з семи курсів Prometheus або Coursera з нашої підбірки. 

House of Europe визначатиме стипендіатів щотижня протягом квітня-травня 2020 року. Кінцевий термін подачі буде щоп’ятниці о 15:00 за київським часом

Які курси можна пройти?

Список курсів з Prometheus та Coursera ви зможете знайти тут. Він постійно поповнюється.

Що потрібно для участі?

Заявку на стипендію можуть подавати і фізичні особи-підприємці, і звичайні фізичні особи. Якщо ви не знаєте як зареєструвати ФОП, перегляньте відео з нашого каналу на YouTube.

Якщо ви — ФОП, додайте до заявки:

 • Сертифікат про закінчення курсу, виданий не раніше ніж 14 квітня 2020 року
 • Копію паспорта громадянина України (1-4 сторінки та сторінки з пропискою)
 • Банківські реквізити, щоб ми змогли переказати гроші, якщо ви виграєте стипендію
 • Виписку з Єдиного державного реєстру фізичних осіб-підприємців. Код чи коди діяльності у виписці мають бути пов’язані зі сферою культури та креативних індустрій.

Якщо ви — фізична особа, додайте до заявки:

 • Сертифікат про закінчення курсу, виданий не раніше ніж 14 квітня 2020 року
 • Копію паспорта громадянина України (1-4 сторінки та сторінки з пропискою)
 • Банківські реквізити, щоб ми змогли переказати гроші, якщо ви виграєте стипендію
 • Копію ІПН
 • Документ, що підтвердить, що ви працюєте із культурою та креативними індустріями. Додайте щось одне із переліку: 
 • Довідку з місця роботи
 • Копію трудової книжки
 • Інший документ: копію угоди про надання послуг або контракту із замовником. Документ має підтвердити, що ви працюєте над проєктом зараз або закінчили працювати нещодавно — у 2020 році.

Більше інформації на сайті House of Europe.