English version
ДІЛОВА МІСІЯ В ОМАН
10 бер 2020 09:00 - 14 бер 2020 20:00

У період з 10 по 14 березня ц.р. планується реалізувати ділову місію до Оману, зокрема українсько-оманський бізнес-форум в м. Маскат (ТПП Оману), метою якого є встановлення та посилення бізнес зв’язків між двома країнами. Також буде запропонована культурна програма та ділові зустрічі з компаніями.

Ділові кола Оману зацікавлені купувати у великих обсягах та на постійній основі українські продукти харчування, корми для тварин, промислові товари та інше, а також готові розглянути інвестиційні проекти українських компаній. Султанат Оман є дуже перспективним напрямом з огляду на його географічне розташування та досить ліберальні законодавчі вимоги до товарів, що імпортуються.

Попередня вартість участі в бізнес-місії складає 1400 доларів США, що включає перельоти Київ-Маскат-Київ, візову підтримку, трансфери згідно з програмою, проживання, участь в ділових заходах та двосторонньому бізнес-форумі, а також культурну програму.

Бізнес-зустрічі організовуються окремо під кожну українську компанію. Чим раніше Ви вирішите бати участь в Форумі, тим результативніші будуть переговори та ділова програма.

ТПП України пропонує долучитися до складу бізнес-місії українським підприємствам, представникам виробничих та торговельних компаній.

 

Основний захід ділової місії - двосторонній бізнес-форум з В2В переговорами, який відбудеться 11 березня з 14:00.

 

Участь у діловій місії дозволить представникам українського бізнесу встановити прямі контакти, налагодити взаємовигідні коопераційні зв’язки, отримати актуальну інформацію про ситуацію на цікавому для них оманському ринку.

Контактна особа - Анна Любима (+380955466509, ast-ier@ucci.org.ua ), Ольга Сухенко (oas-ier@ucci.org.ua, +380444619807 )

Анкета - заявка (для українських компаній, які мають намір приєднатися до делегації)

ПРОГРАМА

Реєстрація оманських компаній відбувається за посиланням (до 08.03.2020): https://chamberoman.om/delegation/a-delegation-from-the-republic-of-ukraine-2/.

Список зареєстрованих оманських компаній буде надсилатися членам делегації по мірі надходжень нових заявок.

 

Султанат Оман: столиця   м. Маскат.

Розташований на південному сході Аравійського півострова.

Природні ресурси: нафта, природний газ, мідь, гіпс і деякі види мармуру.

Офіційна релігія: іслам.

Державна мова: арабська, використовується англійська.

Населення за межею бідностівідсутнє!

Ключовими компонентами стратегії диверсифікації Оману є розвиток туристичної та газової сфер.

Структура експорту: нафтопродукти, текстиль, риба, метали, реекспорт.

Структура імпорту: машини, транспортне обладнання, промислові товари, продукти харчування, сільськогосподарські тварини, мастильні матеріали.

 

ЗАПРОШУЄМО ВСІХ ЗАЦІКАВЛЕНИХ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ЗАХОДІ ТА ДОЛУЧИТИСЬ ДО ПЛІДНОЇ СПІВПРАЦІ!

Анкета - заявка (для українських компаній, які мають намір приєднатися до делегації)