English version
Розпочато поставку нових тролейбусів

У рамках реалізації інвестиційного проєкту «Оновлення рухомого складу КП «Електроавтотранс» в м. Суми» розпочалася поставка перших нових тролейбусів, придбаних за кредитні кошти Європейського інвестиційного банку та співфінансування з бюджету Сумської міської територіальної громади.

Відповідно до укладеної угоди з ДП «Автоскладальний завод № 1» публічного акціонерного товариства «Автомобільна компанія «Богдан Моторс» про постачання 19 нових 12-ти метрових низькопідлогових тролейбусів (зі змінами) у березні має відбутися перша поставка тролейбусів  у кількості 9-ти одиниць, наступні 10-ть мають надійти у квітні.

Нагадаємо, що Сумська міська рада приймає участь у проєкті «Міський громадський транспорт України», який реалізується відповідно до Фінансової угоди, укладеної Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) з Україною 11 листопада 2016 року та ратифікованої Верховною радою України 12 квітня 2017 року.

 За результатами проведення комплексної перевірки Європейським Інвестиційним Банком прийнято рішення про виділення коштів у сумі 4 000 000,00 євро на фінансування проєкту «Оновлення рухомого складу КП «Електроавтотранс» в місті Суми», спрямованого на покращення якості послуг перевезення громадським транспортом у місті Суми.